Model: 010040001
Kod producenta: 010040001
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 21 dni
Producent: COOKPRO

Szatkownica do rozdrabniania surowych warzyw, owoców oraz orzechów

  • Obudowa wykonana ze stopu aluminium
  • Dwa otwory wsadowe: Cylindryczny do warzyw długich, średnica 550mm oraz owalny do większych produktów 175x80mm
  • Wydajność orientacyjna: 40 kg/h
  • Rotacja tarczy: 270 obr/min
  • Zawiera wybierak oraz komplet 5 tarcz dających różne efekty krojeniaSzatkownica do warzyw

Krojenie ziemniaków, szatkowanie kapusty czy rozdrabnianie marchewki na kostkę to przykładowe prace wykonywane w każdym niemal lokalu gastronomicznym. Zwykle pochłaniają one dużo czasu i energii pracowników. Zwłaszcza w tych lokalach, w których wydawanych jest wiele potraw jednocześnie konieczne jest usprawnienie kuchni. Kluczową rolę odgrywają w tym profesjonalne szatkownice do warzyw, owoców i orzechów.

 

Elektryczna szatkownica do warzyw – szybkie rozdrabnianie, sprawne gotowanie

 Elektryczna szatkownica do warzyw, którą oferujemy w naszym sklepie z powodzeniem może być wykorzystywana do rozdrabniania surowych warzyw, owoców, a nawet orzechów. We wszystkich lokalach gastronomicznych, w którym liczy się czas i wydajność pracy szatkownica umożliwia mechaniczną obróbkę do 40 kilogramów warzyw w ciągu godziny!

 

Wymienne tarcze szatkownicy do warzyw

 Proponowana przez nas szatkownica do warzyw została wyposażona w komplet 5 tarcz. Urządzenie może dzięki nim rozdrabniać produkty na wiórki i plastry o różnych parametrach wielkości i grubości. Inne efekty krojenia można uzyskać poprzez dokupienie dodatkowych tarcz, które znajdują się w naszej ofercie.

 

Jak wykonana została szatkownica do warzyw?

 Szatkownica do warzyw, którą oferujemy profesjonalnym lokalom gastronomicznym, wykonana została ze stopu aluminium. To sprawia, że urządzenie niezwykle łatwo utrzymać w czystości, co ma ogromne znaczenie wszędzie tam, gdzie przygotowywane są posiłki. Maszyna do obróbki mechanicznej posiada również dwa otwory wsadowe – jeden do długich, a drugi do owalnych produktów. Silnik o mocy 0,55 kW zapewnia wydajną pracę szatkownicy do warzyw przez długi czas. Antypoślizgowe nóżki sprawiają, że szatkownica do warzyw zachowuje stabilną pozycję.

 

Bezpieczna w użytku szatkownica do warzyw

 Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo osób pracujących w profesjonalnej kuchni. W przypadku szatkownicy do warzyw gwarantuje je specjalny mechanizm elektromagnetyczny, wyłączający mechanizm tnący podczas otwarcia otwarcia pokrywy. Dzięki temu do minimum zredukowane jest ryzyko ewentualnego wypadku przy pracy.

 

Szukasz urządzenia, które pozwoli Ci szybko, wydajnie i bezpiecznie szatkować duże ilości warzyw, owoców lub orzechów? Już dziś zobacz naszą szatkownicę w atrakcyjnej cenie, dzięki której usprawnisz pracę kuchni w swoim lokalu gastronomicznym.

Szatkownica elektryczna to produkt przeznaczony do rozdrabniania surowych warzyw, owoców czy orzechów. Urządzenie świetnie sprawdzi się w punktach gastronomicznych, gdzie czas i wydajność jest najważniejsza. Dzięki zastosowaniu silnika o mocy 0.55KW oraz kompletu pięciu tarcz możemy uzyskać wydajność szatkowania na poziomie 40kg/h. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stopu aluminium, który w łatwy sposób pozwala nam utrzymać czystość urządzenia podczas pracy. Produkt wyposażono w dwa otwory wsadowe: Cylindryczny do warzyw długich, średnica 550mm oraz owalny (nerka) do większych produktów- 175x80mm Dodatkowo komplet zawiera 5 tarcz, które dają różne efekty krojenia:

- Wiórki: 3,4,7mm

- Plastry: 2,4mm

Szatkownica posiada antypoślizgowe nóżki zapewniające stabilną prace oraz dwa zabezpieczenia zacisk śruby zamykający pokrywę i czujnik elektromagnetyczny (otwarcie pokrywy wyłącza maszynę). Produkt charakteryzuje solidność wykonania z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów oraz wysoka efektywność krojenia.

Dane techniczne:

  • Moc: 0.55 KW
  • Zasilanie: 230V
  • Waga: 25kg
  • Wymiary (WxDxH): 540x240x450mm

Polecamy połączyć z: