Wczytuję dane...
Model: EX10010555
Kod producenta: 10010555 RCSS-3
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: ROYAL CATERING
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Cechy:

·         Zakres temperatury 0-90°C

·         Dodatkowy dzbanek o pojemności 0,5l

·         Praktyczny termostat

·         Regulowana perforowana pokrywa uwalniająca aromat

·         Duża pojemność 3000 ml

 

Podgrzewacz do czekolady / dyspenser Royal Catering RCSS-3

 

W chłodniejsze dni doskonale sprawdzają się rozgrzewające napoje. Między innymi z myślą o takich chwilach powstała czekoladziarka Royal Catering. Przeznaczona jest do przyrządzania nie tylko czekolady pitnej, ale także ciepłego mleka, kawy, grzanego piwa oraz wina. Model RCSS-3 szybko podgrzewa i na długo utrzymuje ciepło znajdującej się w zbiorniku np. herbaty. Nowoczesny wygląd oraz specjalnie perforowana pokrywka (uwalniająca zapach) sprawiają, że podgrzewacz do czekolady stanowi atrakcyjny element wyposażenia każdego punktu gastronomicznego, np. bufetów, kawiarni, restauracji itp.

 

Czekoladziarka RCSS-3 od Royal Catering – opis

 

Termostat równomierne rozprowadza ciepło. Umożliwia ustawienie temperatury do 90 °C oraz dopasowanie jej do podgrzewanego napoju za pomocą bezstopniowego pokrętła. Element grzewczy o mocy 1200W sprawia, że dyspenser do czekolady jest niezwykle wydajny. Szybko nadaje pożądaną temperaturę, a także podtrzymuje ją na wybranym poziomie, abyś w każdej chwili mógł zaserwować ciepły napój.

 

Wygodną eksploatację czekoladziarki RCSS-3 zapewnia wysuwana podstawka na płyny, które nie trafią do napełnianego kubka. Ociekacz wyciąga i opróżnia się bardzo szybko. Kranik/dozownik pozwala wlać odpowiednią ilość płynu.

 

Zdejmowana pokrywa z perforowanymi bokami umożliwia uwalnianie aromatu gorącej czekolady. Wyloty z łatwością rozprowadzają apetyczne zapachy po całej kawiarni, barze czy bufecie. Obracając wiekiem, masz pełną kontrolę nad ich intensywnością. Pokrywę wyposażono w izolowany uchwyt, który zapewnia bezpieczne jej podnoszenie.

 

Stale poruszające się mieszadło (wolnoobrotowe) równomiernie rozprowadza ciepło w podgrzewanym napoju. Dzięki temu elementowi nie osiada on na dnie pojemnika i nie przypala się. Ciągłe mieszanie w modelu RCSS-3 zapewnia jednorodną konsystencję gorącej czekolady, co ma wpływ na jej wygląd oraz smak.

 

Wytrzymały 3-litrowy zbiornik zmieści znaczną ilość mleka lub innego napoju. Taka pojemność pozwala jednorazowo przygotować i wydać wiele porcji. Pojemnik, w maszynie do czekolady Royal Catering, wykonano z poliwęglanu bez BPA. Materiał cechuje się bezpieczeństwem dla zdrowia, odpornością na zmiany temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Można go zdjąć i wygodnie umyć. Podstawę zrobiono ze stali nierdzewnej. 4 gumowe nóżki odpowiadają za stabilność, a otwory wentylacyjne za chłodzenie elementu grzewczego.

 

Dodatkowy dzbanek, dołączany do kompletu z dyspenserem do czekolady RCSS-3, ma pojemność 0,5 litra. Zrobiony został z przeźroczystego materiału, co pozwala odmierzyć odpowiednią ilość płynu. Rączka i wyprofilowany dzióbek ułatwiają dolewanie np. mleka do podgrzewanego napoju.

 

Wchodząc do kawiarni każdy chciałby być witany zapachem gorącej czekolady. Kogo, zwłaszcza w chłodny dzień, nie przyciągnie aromat kawy czy herbaty? Czekoladziarka Royal Catering to profesjonalny sprzęt gastronomiczny pozwalający szybko podgrzać napoje na bazie mleka, kawy czy alkoholu. Podgrzewacz do czekolady RCSS-3 posiada ergonomiczny, nowoczesny kształt i znajdzie swoje zastosowanie w m.in. samoobsługowym bufecie, kawiarni, restauracji lub podczas różnych imprez czy przyjęć.

 

·         Szerokie zastosowanie – do przygotowywania pitnej czekolady oraz utrzymywania ciepła np. mleka, herbaty, grzanego wina itp.

·         Łatwe czyszczenie – zdejmowany pojemnik poliwęglanowy

·         Szybkie podgrzanie dużej ilości czekolady – pojemność zbiornika 3 litry, termostat

·         Wygoda – nalewanie gorącego napoju za pomocą kranika/dozownika

·         Uniwersalność – dopasowany do różnych kubków i filiżanek o wysokości maks. 120 mm

 

Model

RCSS-3

Nr katalogowy

10010555

Stan artykułu

Nowy

Moc

1200 W

Napięcie

230 V / 50 Hz

Materiał pojemnika

Poliwęglan bez BPA

Materiał obudowy

Stal nierdzewna

Pojemność zbiornika

3 l

Pojemność dzbanka

0,5 l

Zakres regulacji temperatury

Od 0 do 90 °C

Maks. wysokość filiżanki / kubka

120 mm

Średnica zbiornika

200 mm

Głębokość zbiornika

145 mm

Długość przewodu

1,5 m

Wymiary (DxSxW)

32,00 x 20,50 x 41,00 cm

Waga

4,85 kg

Wymiary wysyłki (DxSxW)

27,00 x 27,00 x 46,00 cm

Waga wysyłki

5,70 kg

 

Polecamy połączyć z: