Wczytuję dane...
Model: EX10010837
Kod producenta: 10010837 RCMW-27WDTB
Waga produktu: 5.6 kg
Gwarancja: 24
Producent: ROYAL CATERING
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Cechy:

·         Wielofunkcyjność (automatyczne gotowanie/podgrzewanie, pasteryzacja w wysokiej temperaturze)

·         Temperatura 30–100°C

·         Szereg zabezpieczeń

·         Emaliowany zbiornik ze stali

·         Trwała i solidna konstrukcja

 

Podgrzewacz do wina

 

Podgrzewacz do wina to wielofunkcyjne urządzenie o pojemności 27l marki Royal Catering do automatycznego gotowania oraz utrzymywania ciepła. Dzięki możliwości regulacji temperatury w zakresie od 30 do 100°C i specjalnej wkładce sprzęt RCMW-27WDTB idealnie sprawdzi się w wysokotemperaturowej pasteryzacji słoików. System ochrony przed przegrzaniem i pracą na sucho zapewniają bezpieczeństwo eksploatacji. Za sprawą optymalnych parametrów podgrzewacz zda egzamin zarówno w komercyjnym, jak i domowym użytku.

 

Garnek do pasteryzacji Royal Catering – opis

 

Uniwersalność produktu Royal Catering wynika z kilku funkcji. Gotowanie pozwala przygotować np. potrawy z owoców i warzyw, zupy, gulasz, wywary, a także zaparzyć herbatę/kawę lub podgrzać mleko czy wino. Nadaje się również do pasteryzacji słoików z sokami, dżemami, marmoladą, piklami warzywnymi, kapustą, cukinią, dynią oraz innymi tego rodzaju przetworami. Zestaw obejmuje specjalną podkładkę do słoików.

 

Grzałka o mocy 1800W gwarantuje znaczną wydajność podgrzewania 27-litrowego zbiornika bez ryzyka przypalenia zawartości. Rozprowadzane ciepło sprawia, że jedzenie lub napój zachowują wysoką temperaturę. Aby osiągnąć bezpieczeństwo i efektywność, umieszczono w zbiorniku ograniczenia maksymalnej i minimalnej pojemności.

 

Termostat dysponuje maksymalną temperaturą 100°C i minimalną 30°C. Parametr reguluje się bezstopniowo za pomocą pokrętła z czytelną skalą. Lampka kontrolnaświeci się na pomarańczowo, kiedy garnek do pasteryzacji podgrzewa zawartość i gaśnie w chwili osiągnięcia wybranej temperatury. Wygodna i intuicyjna eksploatacjato zasługa bezstopniowego pokrętła do regulacji temperatury.

 

Duże, nienagrzewające się uchwyty ułatwiają przenoszenie sprzętu RCMW-27WDTB. Wykonano je z tworzywa sztucznego, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo podgrzewacz do wina wyposażono na dnie w schowek na przewód zasilający, z którego można skorzystać w czasie przechowywania urządzenia.

 

Ochrona przed pracą na sucho i system ochrony przed przegrzaniem stanowią 2 najważniejsze funkcje pozwalające na bezpieczną eksploatację. Pierwsza automatycznie wyłącza grzanie, kiedy zbiornik jest pusty, a druga zabezpiecza podstawowe elementy urządzenia.

 

Trwała i solidna konstrukcja ze stali z emaliowanym zbiornikiem zapewnia maszynie długą żywotność. Ponadto całość jest prosta w czyszczeniu i konserwacji (wygodny dostęp do zbiornika ze zdejmowaną osłoną). Gumowe nóżki gwarantują garnkowi do wekowania stabilność w czasie pracy i nie rysują powierzchni w chwili jego przesuwania.

 

Podgrzewacz do wina to wielofunkcyjny sprzęt gastronomiczny o pojemności 27l, który gotuje żywność i ją podgrzewa. Model RCMW-27WDTB dostępny w oficjalnym salonie producenta Royal Catering doskonale zda egzamin także w pasteryzacji słoików z przetworami. Maszyna wyposażona w system ochrony przed przegrzaniem i pracą na sucho zapewnia bezpieczną oraz wygodną eksploatację zarówno w domu, jak i profesjonalnej kuchni.

 

·         Uniwersalność – do gotowania, podgrzewania i pasteryzacji

·         Dopasowanie optymalnej temperatury – regulacja w zakresie od 30 do 100°C

·         Bezpieczeństwo – system ochrony przed przegrzaniem i pracą na sucho

·         Wytrzymałość – stalowa konstrukcja z podwójnie emaliowanym zbiornikiem

 

 

Model

RCMW-27WDTB

Nr katalogowy

10010837

Stan artykułu

Nowy

Materiał obudowy

Stal, plastik

Materiał zbiornika

Stal emaliowana

Napięcie

230 V / 50 Hz

Moc

1800 W

Średnica zbiornika

350 mm

Pojemność zbiornika

27 l

Zakres regulacji temperatury

30–100°C

Ochrona przed pracą na sucho

Tak

Ochrona przed przegrzaniem

Tak

Długość przewodu zasilającego

0,9 m

Wymiary (DxSxW)

37,00 x 47,50 x 48,50 cm

Waga

5,60 kg

Wymiary wysyłki

41,00 x 42,00 x 46,00 cm

Waga wysyłki

7,00 kg

 

Polecamy połączyć z: