Wczytuję dane...
Model: EX10060006
Kod producenta: 10060006 PROLIFTOR 600
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: MSW
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Cechy:

·         Nośność do 600 kg przy prędkości 5 m/min oraz do 300 kg przy 10 m/min

·         Wysokość podnoszenia z pojedynczym ciągiem wynosząca 12 m (ze zbloczem do 6 m)

·         Niesamoskrętna lina z litego drutu stalowego CK 45 odporna na zużycie

·         Automatyczny hamulec gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania w razie awarii

·         Montaż na ścianie, rusztowaniu lub wysięgniku obrotowym

 

Wciągarka linowa - 600 kg

 

Wciągarka linowa marki MSW przeznaczona jest do bezpiecznego podnoszenia różnego rodzaju przedmiotów w pomieszczeniach zamkniętych. PROLIFTOR 600 cechuje się wyjątkowo trwałą konstrukcją oraz dużą wytrzymałością. Dzięki temu sprawdzi się w magazynach, fabrykach i obszarach składowania.

 

Wciągarka PROLIFTOR 600 od MSW – opis

 

Wysoka moc silnika 1200 W sprawia, że urządzenie radzi sobie z podnoszeniem ciężkich przedmiotów od 300 kg do aż 600 kg. Wysokość podźwignięcia obiektów, która przy pojedynczym ciągu ze zbloczem wynosi 6 m, zaś przy pojedynczym ciągu – aż 12 m. Czerwony przycisk na pilocie daje dodatkowo możliwość swobodnej regulacji wysokości, dzięki czemu produkt od MSW można łatwo dostosować do wymogów konkretnej czynności.

 

Duża prędkość podnoszenia umożliwia szybkie i wydajne wykonanie zadania. Przy pojedynczym ciągu oraz mniejszej wadze przedmiotu może ona pracować w tempie do 10 m/min, natomiast ze zbloczem – 5 m/min. Niesamoskrętna linka stalowa 12 m CK45 zapobiega obracaniu się podnoszonego obciążenia. Dzięki trwałemu materiałowi wykonania charakteryzuje się dodatkowo zminimalizowanym stopniem zużycia, co stanowi gwarancję długiej żywotności.

 

Wysoki stopień ochrony potwierdza norma szczelności IP54, która oznacza, że obudowa zapobiega wnikaniu do urządzenia pyłu w ilościach zakłócających jego pracę oraz rozprysków wody z dowolnego kierunku. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi także klasa izolacji B, dzięki której maksymalna temperatura gorącego punktu nie przekracza 130°C. Chroni to urządzenie przed przegrzaniem i szkodliwą eksploatacją.

 

Bezpieczeństwo pracy przez cały okres wyciągu zapewnia odciążenie przewodu zdalnego sterowania. Do pilota i wciągnika przymocowano stalową linkę przechodzącą równolegle wzdłuż kabla. Dzięki temu, że jest ona nieco krótsza od przewodu elementy elektroniczne mają lepszą ochronę. Przyczynia się do tego także automatyczny hamulec, zatrzymujący działanie urządzenia po wyłączeniu silnika. Wciągarka dysponuje również zabezpieczeniem, które przerywa pracę w chwili osiągnięcia krańcowych wartości naciągu dla liny.

 

Solidna konstrukcja wykonana z lekkich materiałów wysokiej klasy odpowiada za długą żywotność. Obudowa malowana proszkowo świadczy o wysokiej jakości wykonania wciągarki linowej. Lakierowanie to zapewnia zdecydowanie trwalsze wykończenie, niż oferują farby w płynie, chroniąc powłokę przed wilgocią, substancjami chemicznymi, światłem ultrafioletowym i ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Zmniejsza również ryzyko zadrapań, odprysków, otarć, korozji, blaknięcia. Dzięki temu powłoka lakierowana proszkowo jest niezwykle wytrzymała, a poza tym odznacza się atrakcyjnym wyglądem i korzystnym wpływem na środowisko.

 

Wygoda użytkowania osiągnięta została dzięki ergonomicznemu, intuicyjnemu projektowi wciągarki, więc obsłużysz ją za pomocą jednej ręki. Możliwość zamocowania urządzenia na ścianie, rusztowaniu czy wysięgniku obrotowym pozwoli na pracę w różnych warunkach. Model PROLIFTOR 600 cechuje się w dodatku prostym montażem. W zestawie znajdują się wszelkie niezbędne do tego akcesoria.

 

Wciągarka linowa od MSW to urządzenie przeznaczone do zastosowania w pomieszczaniach m.in. magazynach, fabrykach i składach. Dzięki dużej wydajności z łatwością podnosi ciężkie przedmioty na znaczące wysokości. Podwyższony standard użytkowania oraz imponująca wytrzymałość sprawiają, że model PROLIFTOR 600 okaże się świetnym wyborem dla Twojej firmy!

 

·         Wydajność – nośność do 600 kg, szybka praca

·         Bezpieczeństwo – automatyczny hamulec, klasa izolacji B

·         Wytrzymałość – lakierowanie proszkowe, blokowanie pozycji

·         Wygoda – możliwość montażu naściennego, niesamoskrętna lina CK 45

·         Łatwość obsługi – ergonomiczny, intuicyjny kształt, prosty montaż

 

Model

PROLIFTOR 600

Nr katalogowy

10060006

Stan

Nowy

Nośność

300 kg / 600 kg (Bez zblocza/ze zbloczem)

Wysokość podnoszenia

12 m / 6 m (Bez zblocza/ze zbloczem)

Prędkość podnoszenia

10 m/min / 5 m/min (Bez zblocza/ze zbloczem)

Długość liny

12 m

Średnica liny

4,5 mm

Odporność na przerwanie przewodu

> 1600 kg

Cykl pracy

S3-20% 10 min

Napięcie główne

230V- 50Hz

Wydajność silnika

P1 1200W

Wymiary (DxSxW)

43,00 x 21,50 x 15,00 cm

Waga

17,70 kg

Wymiary wysyłki (DxSxW)

47,00 x 16,00 x 26,00 cm

Waga wysyłki

18,60 kg

 

Polecamy połączyć z: