Model: 500040007
Kod producenta: 500040007
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 21 dni
Producent: COOKPRO

Shaker do koktajli 2 głowice:

  • Prędkość mieszania: 18000 RMP
  • Wymiary: 340x270x570mm
  • Moc: 2x0,3kW
  • Zasilanie: 230V
Shakery podwójne, z dwiema niezależnymi głowicami

 W Twoim barze, restauracji lub kawiarni serwuje się drinki, koktajle mleczne lub kawy mrożone? Chcesz sprawnie i precyzyjnie realizować złożone przez klientów zamówienia? Zainwestuj w innowacyjny shaker z dwiema niezależnymi głowicami. Wysokoobrotowe urządzenie z napędem elektrycznym pozwoli Ci szybko i wygodnie tworzyć idealne w smaku napoje.

 

Sprawna i wygodna praca z podwójnym shakerem elektrycznym

 Nie ma wątpliwości, że shaker to niezbędne wyposażenie w pracy każdego barmana. Trudno wyobrazić sobie przygotowywanie klasycznej Margarity lub Daiquiri, orzeźwiających sorbetów czy odżywczych koktajli bez napędzanego elektrycznie urządzenia. Z myślą o branży gastronomicznej naszą ofertę wyposażenia wzbogaciliśmy o wyjątkowo wydajne shakery elektryczne z 2 głowicami. Doskonale sprawdzą się on tam, gdzie drinki, koktajle i kawy mrożone zamawiane są często przez gości. Realizowanie zamówień dzięki użyciu shakera przebiega szybko, a klientów zachwyca idealne połączenie składników napoju.

 

Praktyczny 2-głowicowy shaker

 Urządzenie dostępne w naszej ofercie posiada doskonałe parametry techniczne. Szybkie mieszanie drinków, koktajli i kaw mrożonych gwarantuje prędkość mieszania na poziomie 18000 obrotów na minutę. Urządzenie o sile 0,3 kW zasilane jest mocą 230 V. Użytkowanie shakera elektrycznego jest nie tylko szybkie, ale i bezpieczne dzięki mikrowłącznikowi w miejscu wsuwu kubka. Shaker wyposażony został dodatkowo w specjalne gniazdo, które skutecznie zapobiega przechyleniom kubka podczas pracy urządzenia. Sam miksem włącza się automatycznie po podwieszeniu kubka, co dodatkowo przyśpiesza pracę baristy.

 

Shakery podwójne – idealna inwestycja dla Twojego lokalu

 Jeśli zależy Ci na szybkiej i wygodnej pracy baru, restauracji lub kawiarni, zainwestuj w solidnie wykonany i wysoce funkcjonalny shaker elektryczny. Shaker do drinków, koktajli i kawy mrożonej, który oferujemy w naszym sklepie, wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej, co zapewnia długotrwałe użytkowanie urządzenia. Dla wygody barmana, kubki o pojemności 0,5 litra mogą być myte w zmywarce.

 

Szukasz odpowiedniego shakera elektrycznego dla swojej gastronomii? Właśnie go znalazłeś! 2-głowice urządzenie, które prezentujemy w naszej ofercie, to gwarancja sprawnej, wygodnej i bezpiecznej pracy na barze, w restauracji i kawiarni. Urządzenie objęte jest roczną gwarancją!

Shaker to profesjonalne wysokoobrotowe urządzenie do przygotowywania koktajli, kaw mrożonych, frape, shaków itp. Świetnie sprawdzi się w barach, pubach, lodziarniach czy kawiarniach. Dzięki wysokiej prędkości mieszania aż 18000RMP urządzenie zawsze przygotuje idealne koktajle. 

Polecamy połączyć z: