Model: 510010002
Kod producenta: 510010002
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 21 dni
Producent: COOKPRO

- 2 pojemniki na masę lodową o pojemności 6L

- Cylindry o pojemności 2L

- System nocny

- Alarm przeciw przemrożeniu

- Zasilanie 230 V

- Wersja wolnostojąca
Automat do lodów softMASTER z systemem nocnym

Maszyny do lodów włoskich softMASTER to wersja wolnostojąca, umożliwiająca pracę bez konieczności zakupu specjalnego wyposażenia. Urządzenia mają dwie, najważniejsze zalety:

Pierwszą jest z pewność ich mobilność, dzięki której swobodnie można przesuwać urządzenie, decydując się nawet na jego wystawienie na zewnątrz i sprzedaż lodów jedynie pod parasolem. To sprytny zabieg, który zwraca uwagę Klientów, zwiększając tym samym zyski ze sprzedaży i umożliwiając wyprzedzenie konkurencji.

Drugą zaletą jest wspomniany już w nazwie system nocny, który to umożliwia zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale i pozostałej po każdym dniu mieszanki. System, zwany również konserwacją nocną, umożliwia przełączenie maszyny do lodów włoskich softMASTER w tryb nocny, w którego trakcie utrzymywana jest stała temperatura. Zapobiega to rozmrożeniu mieszanki i daje możliwość pozostawienia jej w pojemnikach po zakończonej pracy. W ten sposób eliminuje się też konieczność codziennego czyszczenia sprzętu.

Poniżej szczegółowo opisana specyfika automatu. Zapraszamy do zapoznania się z opisem.

Maszyny do lodów włoskich mają wygodne ustawienia dla początkujących

Z maszyny do lodów włoskich korzystać mogą także osoby początkujące. Gotowe ustawienia dopasowują stopień zmrożenia mieszanki, w tym prędkość pracy i temperaturę, do naszych potrzeb. W chwili zakupu sprzętu otrzymujemy urządzenie wraz z ustawieniami zalecanymi, co daje możliwość pracy niemal od razu – bez konieczności zapoznawania się ze specyfiką poszczególnych programów.

Jednocześnie informujemy, że ustawienia te można swobodnie później zmieniać, dopasowując pracę maszyn do własnych potrzeb. W przypadku zdecydowania się na sprzedaż lodów włoskich na świeżym powietrzu pod parasolem zalecane będzie zwiększenie mocy pracy, by maszyna lepiej utrzymywała temperaturę.

Nie ma też co obawiać się ewentualnej awarii, która wynikały z ustawienia temperatury zbyt niskiej, ponieważ specjalny alarm zakomunikuje nam, kiedy tylko wybrane przez nas ustawienia mogłyby zakończyć się przemrożeniem.

Aksamitna konsystencja, lekkość oraz niezapomniany smak lodów włoskich

Wyprodukowanie lodów włoskich możliwe jest jedynie z pomocą specjalnie stworzonych do tego automatów. Nasze urządzenia skonstruowane zostały w taki sposób, by produkcja puszystych i smacznych lodów przychodziła z niebywałą łatwością. Wszystko to dzięki procesom napowietrzania mieszanki, które gwarantują jej utrzymanie w tradycyjnej formie, a dołączone do zestawu końcówki dekoracyjne niebanalny wygląd. Ma to duże znaczenie w chwilach, kiedy decydujemy się na połączenie smaków (standardowo dwóch, co umożliwiają dwa pojemniki o pojemności 6 litrów). Otrzymany miks tworzy atrakcyjną kompozycję, zachęcając do siebie nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Niezawodność pracy w każdych warunkach

Wszystkie nasze maszyny do lodów włoskich wykonywane są jedynie z najwyższej jakości materiałów, a ich technologia zgodna jest z najnowszymi trendami. Zapewnia to komfortową pracę oraz niezawodność urządzenia. Cylindry o pojemności 2 litrów pomagają w utrzymaniu optymalnej gęstości nawet przy bardzo intensywnej pracy.

Tworzymy nasze urządzenia do lodów z myślą o tych, którzy poszukują profesjonalnego sprzętu, dającego możliwość otworzenia biznesu i rozwijania go z sukcesem. Sprzęt zdobył wszelkie niezbędne do pracy atesty i potwierdzające jakość certyfikaty.

Maszyna softMASTER to wolnostojące urządzenie.

Jest prosta w obsłudze oraz ekonomiczna w użyciu

Jedną z wielu zalet jest cicha praca urządzenia, napęd przenoszony jest przez pasek klinowy
Posiada czytelny i ergonomiczny wyświetlacz
2 pojemniki na masę lodową o pojemności 6L oraz 2 cylindry o pojemności 2L
Wydajność 22-25 L/h, co pozwala na przygotowanie około 150 porcji lodów

Posiada regulowana prędkość silnika, na wypadek stosowania różnych mieszanek o różnych właściwościach
Gęstość masy lodowej może być regulowana
Posiada wskaźnik aktualnej temperatury masy lodowej

Posiada system nocny umożliwiający pozostawienie mieszanki lodowej w pojemnikach na dłużej.

Dodatkowo do urządzenia dodajemy kształtki pozwalające na przygotowanie lodów w formie gwiazdek lub spaghetti.

Proces/ stopień gotowości wskazuje czytelne oznakowanie na panelu
Maszyna posiada również licznik wydanych porcji z opcją zerowania

Zasilanie 230V, urządzenie chłodzone powietrzem

Wymiary: 54x72x138 (h) cm

Polecamy połączyć z: