Model: 510010003
Kod producenta: 510010003
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 21 dni
Producent: COOKPRO

- 2 pojemniki na masę lodową o pojemności 6L

- Cylindry o pojemności 2L

- Alarm przeciw przemrożeniu

- Zasilanie 230 V

- Wersja nastawna
Automat do lodów softCOMPACT

Automat do lodów softCOMPACT to wersja nastawna maszyny do lodów włoskich. Polecany do lokali z małą ilością wolnej przestrzeni, np. niewielkich budek czy stoisk gastronomicznych. Dzięki jego wymiarom urządzenie swobodnie można umieścić na szafce z dodatkowymi półkami lub szufladami, zyskując więcej miejsca na przechowywanie produktów. Warto przy tym dodać, że jakość otrzymywanych lodów i komfort korzystania z maszyny nie zmniejszają się – wciąż liczyć możemy na najważniejsze zalety, które zapewniały nam wolnostojące urządzenia.

Proste w obsłudze automaty do lodów softCOMPACT

Korzystanie z maszyny jest niezwykle proste, a sam proces produkcji mieszanki odbywa się automatycznie. Dzięki temu automaty do lodów softCOMPACT mogą obsługiwane również przez osoby początkujące, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzedażą lodów włoskich.

Smak oraz konsystencja lodów jest nie do odtworzenia w warunkach domowych, przez co urządzenia do lodów włoskich cieszą się tak dużą popularnością. System napowietrzania mieszanki gwarantuje uzyskanie lodów aksamitnych, doskonałych do serwowania w tradycyjnym wafelku. Dzięki dołączonym do maszyny do lodów włoskich końcówkom dekoracyjnym możliwe jest uzyskanie ciekawych w kształtach form. W ten sposób nawet bez doświadczenia tworzy się przyciągające swoim wyglądem lody włoskie o smaku, który zapada w pamięci na długo.

Nasza maszyna do lodów włoskich to 150 porcji w godzinę!

Maszyna do lodów włoskich softCOMPACT została dopasowana do potrzeb profesjonalnej gastronomii, dzięki czemu bez problemów radzi sobie ze wzmożonym w okresie letnim ruchem i zapotrzebowaniem na większe ilości produktów. Wydajność urządzenia sięga nawet 25 litrów na godzinę, co odpowiada w tym czasie około 150 porcjom. Wygodnym rozwiązaniem w automacie jest wbudowany licznik, który zapisuje liczbę wydanych porcji. Ma on jednocześnie opcję ich zerowania, dzięki czemu kontrola możliwa jest na bieżąco po każdym dniu. Pozwala to oszacować średni utarg danego dnia, a w przypadku powierzania pracy pracownikom upewnić się do ich uczciwości.

Nowoczesna technologia i sprawne działanie urządzenia

Urządzenie do lodów działa automatycznie według wskazań wybranego programu. W chwili zakupu otrzymają Państwo od nas automat wraz z optymalnymi do produkcji ustawieniami. Warto jednak wiedzieć, że ich zmiana jest łatwa do wykonania, a ewentualny powrót do ustawień początkowych bezproblemowy. Regulowana prędkość silnika pozwala na stosowanie mieszanek o różnych właściwościach, w tym także na samodzielne decydowanie o gęstości otrzymywanych lodów. Przed przemrożeniem mieszanki chroni specjalny alarm, a o wybranych opcjach informuje czytelny wyświetlacz. To również na nim znaleźć można informację o gotowości maszyny do pracy.

Dwa pojemniki to dwie różne mieszanki i aż trzy smaki do wyboru

Automat do lodów softCOMPACT ma wbudowane dwa pojemniki na mieszankę o pojemności 6 litrów. Dzięki temu możemy jednocześnie korzystać z dwóch różnych mieszanek, uzyskując w ten sposób aż trzy smaki. Jeden z nich jest połączeniem dwóch przez nas wybranych.

Cylindry w maszynie do lodów włoskich mają pojemność 2 litrów. Z ich pomocą gęstość mieszanki zostaje zachowana nawet w chwilach nieustannej pracy urządzenia.

Wszystkich zainteresowanych zakupem zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami: telefonicznie, poprzez formularz kontaktowy na stronie lub bezpośrednio w naszym głównym punkcie w pobliżu Wrocławia (adres w zakładce „kontakt”).

Maszyna softCOMPACT to wolnostojące urządzenie.

Jest prosta w obsłudze oraz ekonomiczna w użyciu

Jedną z wielu zalet jest cicha praca urządzenia, napęd przenoszony jest przez pasek klinowy
Posiada czytelny i ergonomiczny wyświetlacz
2 pojemniki na masę lodową o pojemności 6L oraz 2 cylindry o pojemności 2L
Wydajność 22-25 L/h, co pozwala na przygotowanie około 150 porcji lodów

Dodatkowo do urządzenia dodajemy kształtki pozwalające na przygotowanie lodów w formie gwiazdek lub spaghetti.

Posiada regulowana prędkość silnika, na wypadek stosowania różnych mieszanek o różnych właściwościach
Gęstość masy lodowej może być regulowana
Posiada wskaźnik aktualnej temperatury masy lodowej

Proces/ stopień gotowości wskazuje czytelne oznakowanie na panelu
Maszyna posiada również licznik wydanych porcji z opcją zerowania

Zasilanie 230V, urządzenie chłodzone powietrzem

Wymiary: 54x72x85 (h) cm

Polecamy połączyć z: