Model: 570020002
Kod producenta: 570020002
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 21 dni
Producent: COOKPRO

- Podgrzewacz rolkowy hot dog 7 rolek (Teflon)

- Zasilanie: 220 V / 50 Hz

- Moc: 1,4 kW

- Wymiary: 585x345x410 mm

- 7 rolek o średnicy 25 mm i długości 450 mm

- Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej

- Rolki pokryte teflonem
Podgrzewacze do hot dogów - 7 rolek teflon

 

Maszyny do hot dogów to profesjonale urządzenia stworzone z myślą o barach szybkiej obsługi, food truckach, stacjach benzynowych i innych lokalach gastronomicznych. Kompaktowe podgrzewacze umożliwiają im szybkie, wygodne i precyzyjnie przygotowywanie apetycznych, idealnie zarumienionych parówek. Poniżej przedstawiamy praktyczny podgrzewacz hot dogów z 7 rolkami i teflonową powłoką, zapobiegającą przywieraniu parówek.

 Rolki do parówek - podgrzewanie hot dogów bez ryzyka przywierania

Maszyna do hot dogów przedstawiona w poniższej kategorii posiada 7 rolek, pozwalających na jednoczesne podgrzewanie aż 12 parówek. Rolki do parówek tej maszyny pokryte są teflonem, dzięki czemu mięso nie przywiera do ich powierzchni, pozostaje idealnie ciepłe i odpowiednio zrumienione – po prostu pyszne. Brak przywierania to także gwarancja higieny, tak ważnej w każdym lokalu gastronomicznym.

 Maszyny do hot dogów – podgrzewa i utrzymuje temperaturę

Wydajne grillowanie parówek na maszynie do hot dogów możliwe jest dzięki dwóm strefom termostatom, które pozwalają na ustawienie niezależnych od siebie temperatur podgrzewania w zakresie do 300 stopnie Celsjusza. Dzięki nim świeże parówki mogą być podgrzewane od zera, zaś gotowe – utrzymywane w stałej temperaturze i wydawane w razie zamówienia. Lampki kontrolne sygnalizują osiągnięcie ustawionej temperatury przez maszynę do hot dogów.

 Podgrzewacze rolkowe do parówek - łatwe w czyszczeniu

Obudowę podgrzewacza rolkowego do parówek typu hot dog wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która dzięki swojej gładkiej powierzchni jest prosta i szybka w regularnym czyszczeniu. Wyjmowana szufladka na zbierający się tłuszcz tłuszcz umożliwia z kolei wygodne usuwanie resztek pożywienia z maszyny po każdym jej użyciu.

 Kompaktowe urządzenie gastronomiczne

Kompaktowe wymiary i niewielka waga podgrzewacza rolkowego do parówek z teflonowymi rolkami sprawiają, że maszyna może być ustawiana na innych urządzeniach – na przykład opiekaczu do pieczywa. Jego stabilną pozycję na blacie roboczym gwarantują specjalne, cztery antypoślizgowe nóżki.

Szukasz wytrzymałych i wydajnych rolek do parówek, które pozwolą Ci przygotowywać nawet do 200 hot dogów w ciągu jednej godziny? Już dziś sprawdź ofertę, w której przedstawiamy wysokiej klasy podgrzewacz do parówek z 7 rolkami o teflonowej powierzchni.

Podgrzewacz do hod-dogów to urządzenie które świetnie sprawdzi się na stacjach benzynowych jak i w restauracjach. Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia dużą wytrzymałość oraz łatwe utrzymanie czystości. Rolki pokryte nieprzywieralną powłoką teflonową. Płynna regulacja temperatury od 0 do 300 st.C pozwala nam na szybkie podgrzanie parówek. Rolki mają długość 45cm i  mamy ich 7 (12 parówek). Podgrzewacz posiada dwie strefy grzania oraz dwa termostaty. Każdy z termostatów ma lampkę kontrolną, która włącza się gdy podgrzewacz osiągnie ustawioną temperaturę.

Polecamy połączyć z: