Model: 590020001
Kod producenta: 590020001
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 21 dni
Producent: COOKPRO
  • Płynna regulacja obrotów
  • Zakres prędkości obrotów: 23000-28000
  • Duży pojemnik o pojemności 2l
  • Wydajność do 80 zbiorników na godzinę
  • Wymiary: 195x225x565mm
  • Moc: 1200W
  • Zasilanie: 230V
  • Waga: 5kg
Blender barowy 2l

Blender barowy cookpro to profesjonalne urządzenie barowe, które jest niezbędne w każdej restauracji czy barze. Umożliwia przygotowanie idealnie gładkich koktajli, kremów czy nawet pokuszenie orzechów bądź lodu. Działa szybko i sprawnie, a dzięki solidnej konstrukcji i wykonaniu jest inwestycją na wiele lat. Nie bez przyczyny jest to jeden z najlepiej sprzedających się urządzeń barowych w naszym sklepie. Przyciąga nie tylko efektywną pracą, ale także swoim ponadczasowym wyglądem, który uświetni każdą kuchnie.

Wydajność blendera to jego mocna strona

Blender gastronomiczny wyposażony jest w zbiornik o pojemności 2l, który umożliwia szybką obsługę większej grupy klientów. Dzięki elektronicznej regulacji obrotów w zakresie od 23000 do 28000 , blender można dostosować do własnych potrzeb i każdego rodzaju produktów. Ogromną zaletą tego sprzętu jest fakt, że w czasie godziny możliwe jest aż 80-o krotne załadowanie zbiornika i uzyskanie odpowiedniej konsystencji. Ma specjalnie wyprofilowane ostrza umożliwiające zawsze precyzyjne cięcie. Nie straszne mu są nawet najtwardsze orzechy czy inne twarde produkty. Ten profesjonalny blender to idealne urządzenie do krojenia, siekania, rozdrabniania, mielenia, kruszenia i mieszania. Z tym sprzętem można więc wszystko!

Blendery gastronomiczne działają długo i bezawaryjnie

Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów i najnowocześniejszych technologii blender ten jest najwyższej klasy urządzeniem. Prawidłowe użytkowanie i przestrzeganie pewnych zasad podanych przez producenta gwarantuje długą i bezawaryjną prace urządzenia. Pojemnik w którym blenduje się produkty wykonany jest z odpornego na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne tworzywa. Dodatkowo jego pokrywka z racji faktu, że jest ona najbardziej narażona na wszelkie upadki, została wzmocniona i wykonana z niełamiącego się materiału.

Nie da się ukryć, że jest to sprzęt, który sprawdzi się w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Zniesie zawrotne tempo w restauracjach, barach szybkiej obsługi i w każdym innym lokalu serwującym koktajle, drinki, kremy, musy czy popularne ostatnio shake i smoothe.

Wydajne blendery dla każdego

Blender barowy cookpro jest bardzo prostym w obsłudze urządzeniem, dlatego też sprawdzi się zarówno w kuchni profesjonalistów, jak i każdego początkującego kucharza. Dzięki manualnej regulacji obrotów i prostemu panelowi obsługi, korzystanie z niego sprawia przyjemność. Dodatkowo dla ułatwienia pracy użytkowników, blender został wyposażony w korek wlewowy, który umożliwia dodawanie składników w każdym momencie pracy urządzenia. Jest to bardzo wygodne i przemyślane rozwiązanie, które sprawdza się w każdym lokalu.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa nóżki w blenderze ochronione są antypoślizgowym tworzywem, które zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się urządzenia. Zmniejsza to ryzyko upadku blendera z blatu. Dodatkowo, aby zapobiec wszelkiego rodzaju spięciom, wszystkie elementy konstrukcji blendera wykonane są z wodoodpornych materiałów, które są precyzyjnie połączone, dzięki czemu nie ma możliwości dostania się wody do wnętrza urządzenia.

Polecamy połączyć z: