Wczytuję dane...
Model: TEPP_4.6
Kod producenta: PP 4.6 PP 4.6
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: TEPRO
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Pakowarka próżniowa PP4.6 przeznaczona jest do pakowania żywności, oraz produktów niespożywczych, w tym banknotów i bilonu (specjalna wersja bankowa). Konstrukcja maszyny wykonana jest ze stali nierdzewnej. Odpowiednio profilowana, tłoczona z pojedynczego arkusza blachy komora z wyjmowanymi listwami zgrzewającymi zapewnia łatwe utrzymanie maszyny w odpowiednim stanie higienicznym. Solidna, wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego przezroczysta pokrywa daje możliwość obserwacji procesu pakowania.

Maszyna wyposażona jest w pompę TEPRO AT10B o wydajności ok. 12 m2/h zapewniającej odpowiednią wydajność i niezawodność.

Maszyna dostępna jest w dwóch wersjach :

  • Wersja A –  z dwoma równoległymi listwami zgrzewającymi o długości 255 mmUrządzenie doskonale nadaje się do przygotowania potraw do technologii SOUS VIDE, polegającej na gotowaniu zapakowanych próżniowo produktów w ściśle kontrolowanej temperaturze. Gotowanie SOUS VIDE odznacza się  doskonałym zachowaniem naturalnych wartości sensorycznych i odżywczych, przy jednoczesnej eliminacji ubytków masy.

*Długość listwy zgrzewające (zgrzew + odcinanie), długość zgrzewu 2x255mm