Model: HUHKN-ICF35M
Kod producenta: HKN-ICF35M HKN-ICF35M
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: HURAKAN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
KUCHENKA INDUKCYJNA HKN-ICF35M – najlepszy zamiennik pieców elektrycznych i gazowych.
Kuchenka pracuje na 13 poziomach mocy grzewczej od 400 do 3500 W, w temperaturze od 60 do 280 °C.
Obudowa modelu wykonana jest ze stali nierdzewnej.
Kuchenka posiada wymiary gabarytowe 326х415х110 mm.
Podłącza się do sieci 230 V.
Pobierana moc wynosi 3,5 kW.