Wczytuję dane...

Czekoladziarki Fontanny Podgrzewacze

Czekoladziarki są nieodzowne nie tylko w renomowanych kawiarniach - coraz częściej spotyka się tego typu urządzenia w restauracjach czy też domach weselnych. Dzięki nim absolutnie każdy przygotuje wysokiej klasy gorącą czekoladę, która zachwyci nawet prawdziwego smakosza słodkości. Nasz sklep internetowy to miejsce, które posiada zróżnicowany wybór urządzeń do przyrządzania czekolady na gorąco. Nasz asortyment online poza najwyższą jakością i niezawodnością wyróżniają również bezkonkurencyjne ceny.

Czynnikiem, który sprawia, że czekoladziarki są bezkonkurencyjne w przygotowywaniu gorącej czekolady, jest obecność w każdym modelu specjalistycznego dna z płaszczem wodnym. To właśnie dzięki niemu napój nie przypali się, a oprócz tego uzyska aksamitną konsystencję pozbawioną jakichkolwiek grudek. Proces podgrzewania płynu usprawniają również intuicyjne termostaty oraz wydajne mieszadła. Z kolei bojlery w każdej czekoladziarce w naszym asortymencie wykonane zostały z wysokiej klasy stali nierdzewnej, a ponadto wyposażone są w system zapobiegający ich przegrzewaniu.

Codzienna obsługa naszych czekoladziarek jest dziecinnie prosta, co udało się osiągnąć między innymi dzięki zastosowaniu nowoczesnych kraników, całkowicie odpornych na zatykanie się. Również systematyczne czyszczenie  urządzeń do przygotowywania gorącej czekolady jest procesem prostym i niewymagającym dużego wysiłku, gdyż urządzenia w naszej ofercie posiadają łatwo zdejmowalne pojemniki, które mogą być bez obaw myte w zmywarkach.