Wczytuję dane...

Warniki do wody Szybkowary

W wyposażeniu wszelkich profesjonalnych kuchni z pewnością powinny znaleźć się urządzenia umożliwiające podgrzewanie dużej ilości wody oraz podtrzymywanie jej stałej temperatury. Możliwości takie oferują warniki do wody dostępne w asortymencie sklepu online - Invest Horeca.

Urządzenia tego typu pomocne okazują się w lokalach gastronomicznych, kuchniach hotelowych lub do użytku firm proponujących usługi cateringowe. Warniki umożliwiają szybkie przyrządzanie ciepłych napoi - docenimy to z pewnością podczas organizacji wszelkich dużych wydarzeń, jak konferencje, bankiety lub szkolenia.

Oferowane zaparzacze umożliwiają nie tylko szybkie podgrzewanie wody (czas zagotowania zbiornika wynosi 25 - 30 minut), lecz zaliczają się również do urządzeń prostych i bezpiecznych w obsłudze. Możliwe jest to za sprawą wykorzystania nienagrzewających się rączek i uchwytów wykonanych z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, pokryw typu: Twist-Lock oraz zastosowaniem niekapiących kranów. Bezpieczeństwo obsługi zapewniają również systemy chroniące przed przegrzaniem urządzenia.

Warniki do wody oferowane przez sklep internetowy Invest Horeca dostępne są w różnych pojemnościach zbiornika, dzięki czemu każdy z Klientów może dopasować zakup do własnych potrzeb. Zaparzacze cechują się świetnym wykonaniem oraz zastosowaniem wyłącznie wytrzymałych materiałów (stal nierdzewna oraz mocne tworzywa sztuczne), dzięki czemu umożliwiają długą i bezawaryjną eksploatację. Ważną zaletą są również przystępne ceny zaparzaczy przy zachowaniu w dalszym ciągu wysokiej jakości.