Wczytuję dane...

Baterie Spryskiwacze Armatura

Armatura do zlewów, basenów. Baterie zlewowe, prysznicowe, sztorcowe, z wylewką i mieszaczem.

Armatura kuchenna obejmująca elementy, takie jak umywalki, spryskiwacze czy baterie do zlewu ma niebagatelne znacznie w przypadku prowadzenia profesjonalnej działalności w obrębie hotelarstwa, czy gastronomii. Postawienie na profesjonalne elementy armatury kuchennej wpływa bowiem na efektywne funkcjonowanie danego obiektu oraz stworzenie w nim bezpiecznych i higienicznych warunków do pracy, a także nadanie wnętrzu estetycznego wykończenia.

Armatura kuchenna w ofercie INVEST HORECA

W INVEST HORECA zajmujemy się dostarczaniem specjalistycznych rozwiązań do obiektów hotelarskich, gastronomicznych i miejsc użyteczności publicznej, w których konieczne jest stawianie na wysokiej jakości elementy wyposażenia. Wśród proponowanych przez nas produktów znajduje się m.in. armatura kuchenna pozwalająca na kompleksowe wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni znajdującej się na terenie hotelu, restauracji, baru czy kawiarni.

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępna jest szeroka gama produktów, takich jak umywalki zabudowane, umywalki niezabudowane, umywalki bezdotykowe czy umywalki włączane kolanem umożliwiające usprawnienie realizowanych w obrębie kuchni czynności. Wśród dostępnych W INVEST HIRECA propozycji warto także zwrócić uwagę na spryskiwacze gastronomiczne, wylewki wodospadowe oraz różnego rodzaju baterie do zlewu, które obejmują różnego typu produkty pozwalające na dobór najbardziej odpowiadającego danemu obiektowi rozwiązania.

Armatura kuchenna w INVEST HORECA — dlaczego warto?

Armatura kuchenna dostępna w ofercie naszego sklepu to wyselekcjonowane produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów, których wybór to gwarancja zyskania wysokiej jakości produktów. Proponowane przez nas zlewy, baterie czy spryskiwacze to elementy wykonane z odpowiednio dobranych materiałów konstrukcyjnych przy dbałości o detale – do ich produkcji najczęściej wykorzystuje się stal nierdzewną zapewniająca odporność na korozję i wysoki poziom higieny na miejscu pracy. Sprawia, to że armatura kuchenna dostępna w INVEST HORECA z powodzeniem wykorzystywana jest w wielu lokalach gastronomicznych, kuchniach hotelowych , jadłodajniach czy barach szybkiej obsługi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów