Wczytuję dane...

Kociołki elektryczne do zup

Kociołki elektryczne do zup to bardzo praktyczne rozwiązanie, chętnie wykorzystywane w restauracjach oraz firmach cateringowych. Funkcjonalność produktu polega na możliwości szybkiego transportu pomiędzy różnymi lokalami albo przenoszeniu z miejsca na miejsce. Pojemnik nie wymaga specjalnych warunków przechowywania ani użycia, wystarczy dostęp do źródła prądu. W ten sposób zyskuje także zastosowanie w trakcie imprez plenerowych.
Jak sama nazwa wskazuje, kociołki przeznaczone są przede wszystkim do podgrzewania zup. Najpopularniejsza pojemność, spełniająca zapotrzebowanie większości lokali gastronomicznych, wynosi 8-10 litrów. Kociołki elektryczne do zup, które oferuje nasz sklep internetowy, wyposażone są w termostat, dzięki czemu posiłek utrzymuje stałą temperaturę. Poziom temperatury ustalany jest indywidualnie, według potrzeb.

Produkty z naszej oferty wykonane są z wysokiej klasy materiałów, które spełniają wszystkie niezbędne wymagania, stawiane artykułom i narzędziom używanym w gastronomii. Wnętrze kociołka wypełnia stal nierdzewna. W ten sposób utrzymanie czystości oraz sterylności produktu nie sprawia żadnego problemu. Z kolei powłoka pokryta jest stalą chromowaną. Kociołek występuje w zestawie z pokrywką.

Nasz sklep online oferuje szeroki zakres asortymentu, który pozwala na zakup kompletu niezbędnych narzędzi kuchennych najwyższej jakości.  W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań, dotyczących ceny, poszczególnych produktów lub innych kwestii, z przyjemnością udzielimy szczegółowych odpowiedzi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów