Wczytuję dane...

Granitory Dyspensery napojów soków

Dyspensery do napojów

Dyspensery do napojów to jedne z tych urządzeń, które na przestrzeni kilku ostatnich lat zyskały na dużej popularności. Nic w tym dziwnego, ponieważ dają możliwość przygotowywania pysznych, schłodzonych napojów, soków lub sorbetów, które tak bardzo są uwielbiane w okresie letnim i to nie tylko przez dzieci, ale także dorosłych. Stąd też wiele miejsc (lokali, budek bądź innych straganów/stoisk – zwłaszcza w nadmorskich miejscowościach), którym zależy na serwowaniu zimnych drinków, sorbetów oraz innych napojów, wyposażyło się lub też planuje wyposażyć się w niezawodny granitor.

Dyspensery do soków

Dyspensery do soków wyposażone są w specjalną pompę cyrkulacyjną, dzięki czemu możliwe jest zarówno schładzanie, jak i wydawanie napojów. Większość dostępnych na rynku tego typu urządzeń charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale co ważniejsze dużą wygodą użycia, co pozwala na szybkie przygotowanie i podanie schłodzonych napojów.

Dyspensery do soków są rozwiązaniem, dzięki któremu unikniemy ciągłego dodawania kostek lodu do napojów w celu utrzymania ich odpowiedniego chłodu, co jak wiadomo, prowadzi do ich rozrzedzenia i ma wpływ na pogorszenie smaku. Sięgając po granitory i dyspensery do napojów całkowicie wyeliminowujemy konieczność dodawania kostek lodu, dzięki wyposażeniu urządzeń w specjalne tworzywa, które są odpowiedzialne za utrzymywanie niskiej temperatury wewnątrz zbiornika. Dodatkowo praktycznie każdy dyspenser do wody, soków lub napojów wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu mamy do czynienia z trwałymi urządzeniami, łatwymi w czyszczeniu. Dla dorosłych klientów polecamy nalewaki do piwa, niezastąpione w gorące popołudnia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów