Wczytuję dane...

Rożna do kurczaków udek ćwiartek

Odrobina odpowiedniej przyprawy, rożen do kurczaka i już po kilkudziesięciu minutach można delektować się fantastycznym smakiem jednego z najpopularniejszych dań świata! Nasze profesjonalne rożna gastronomiczne pozwolą przygotowywać nie tylko całe tusze, ale również ćwiartki i udka kurczaka dla gości swojego lokalu.

Rożna gazowe i rożen elektryczne - kiedy warto?

Polecamy rożna gazowe do kurczaka, kiedy Twój lokal wykorzystuje przyłącze do sieci gazowej, oraz rożna elektryczne, gdy wygodniej jest korzystać z urządzeń gastronomicznych na prąd. Mamy w ofercie także pojedyncze rożna do mocowania w kuchence elektrycznej lub na grillu gazowym, dzięki którym te urządzenia zwiększają zakres swoich funkcji.

Jaką wielkość rożna wybrać?

Klasyczne rożna do kurczaka gazowe lub rożna elektryczne oferujemy także w postaci specjalnych szaf, gotowych do podłączenia i użycia. Mając miejsce na takie rożno do kurczaków, warto zainwestować w to na kilkanaście tuszek, bądź w mniejszy rożen obrotowy, pozwalający na szybkie przygotowanie tuszki kurczaka bądź ćwiartek i udek w niewielkiej ilości. Nasz asortyment pozwala na dopasowanie odpowiedniego rożna do sposobu zasilania w Twoim lokalu oraz zapotrzebowania na konkretną liczbę pieczonych tuszek. Wysokiej jakości rożna ze stali nierdzewnej są łatwe w użytkowaniu oraz w czyszczeniu, dzięki czemu pozwalają na wiele lat niezakłóconej pracy przy przyrządzaniu oraz wydawaniu potraw, które kochają goście na całym świecie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dobranie rożna najbardziej odpowiadającego potrzebom Twojego lokalu.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów