Wczytuję dane...

Zmywarki – Zmywarko Wyparzarki

Wyparzarki oraz zmywarki gastronomiczne stanowią niezbędne wyposażenie każdej restauracji, pubu czy też kawiarni. Dzięki nim możliwe jest nie tylko szybkie mycie naczyń, ale również utrzymanie maksymalnego poziomu higieny i bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie modele od sprawdzonych oraz renomowanych producentów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Tym, co wyróżnia urządzenia w naszym asortymencie online, są bez wątpienia konkurencyjne, atrakcyjne ceny.

Nowoczesne zmywarki gastronomiczne, jakie mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, to zarówno kompaktowe modele podblatowe, jak i wolnostojące urządzenia typu kapturowego. Ta pierwsza grupa sprawdzi się nawet w małych punktach gastronomicznych i służy głównie do mycia małych elementów zastawy, takich jak talerze lub sztućce. Z kolei modele kapturowe umożliwiają mycie nawet dużych garnków czy też patelni. W dużej, prężnie działającej restauracji bądź jadłodajni można z kolei zdecydować się na urządzenia dedykowane na przykład myciu szklanek czy też kieliszków. Tak wyspecjalizowane modele gwarantują maksymalną efektywność czyszczenia.

Dostępne w naszym sklepie wyparzarki stosowane w gastronomii to nie tylko szybkie czyszczenie nawet najtrudniejszych zabrudzeń, ale również ogromne bezpieczeństwo dla Państwa Klientów. Bardzo wysokie temperatury w tego typu urządzeniach gwarantują neutralizację ponad 99 procent zarazków oraz bakterii znajdujących się na talerzach czy też sztućcach.