Wczytuję dane...

Pakowarki próżniowe

Pakowarki próżniowe są niezbędnym urządzeniem do pakowania wyznaczonych porcji produktów spożywczych w halach produkcyjnych, jak i w sklepach. Dzięki niemu niwelowane są straty żywności, które zachowują swoje właściwości i świeżość na dużo dłuższy czas. Pakowanie próżniowe polega na umieszczeniu pokarmu w odpowiednim woreczku, co uniemożliwia dostawanie się do niego powietrza, a to właśnie ono powoduje psucie się jedzenia.
Pakowarki próżniowe prezentowane przez nasz sklep internetowy podzielone są na trzy kategorie. Najprostsza pakowarka liniowa sprawdza się w gospodarstwach domowych oraz sklepach spożywczych i posiada najniższe ceny. Większe i funkcjonalniejsze pakowarki komorowe oraz gazowe przeznaczone są dla branży produkcyjnej, ponieważ dają możliwość pakowania wielu porcji jednocześnie, co zdecydowanie przyspieszy czas powstawania produktów.
Artykuły spożywcze zapakowane próżniowo takie jak mięsa, półprodukty, jak ciasto francuskie, lub gotowe potrawy, jak zupy czy warzywa, nie tylko gwarantują dłuższy termin ważności, ale jednocześnie ułatwiają transport docelowy. Do zapakowania produktu wystarczy uruchomienie urządzenia na kilka sekund, aby uzyskał odpowiednią temperaturę. Większość z nich można dostosować do indywidualnych potrzeb poprzez ustawienie czasu grzania i opróżniania. Każda z nich wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia dokładne utrzymanie w czystości i estetyczny wygląd.
Pakowarki próżniowe do zapleczy domowych, gastronomii oraz branży produkcyjnej są do zakupienia w naszym sklepie online w przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.