Wczytuję dane...
O Nas

WITAMY SZANOWNYCH GOŚCI !!!  

JETEŚMY HURTOWNIĄ PRZEMYSŁOWĄ SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W BRANŻY HORECA ORAZ ELEKTRO.

-

Oferujemy bowiem nie tylko marki premium jak Lainox, Rational, Retigo, Moretti Forni, MBM, DIHR, Grafen, które bez dwóch zdań wiodą prym w dziedzinie innowacji technologicznych oraz kulinarnych i osczędnościowych - współpracujemy bowiem ściśle także z wieloma sprawdzonymi i solidnymi markami z Polski: Kromet, Dora Metal, Rapa, Maga, Egaz, Hendi, Royal Catering, Expondo, MSW, Steinberg, Ulsonix, RM Gastro, Stalgast, Yato, Toya, które to nie dość że posiadają najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości oferowanych produktów - zapewniają też świetny serwis ogólnopolski, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Nie zależnie więc gdzie zlokalizowana jest Państwa inwestycja, tam dotrą pracownicy naszej firmy lub współpracujący z nami producenci i importerzy !!!

-

Czy Wasz obecny dostawca to zapewnia?

Czy do zachodnich lub dalekowschodnich produktów zawsze macie Państwo dostęp pod kątem części zamiennych? Jak to będzie wyglądało za kilka lat?

-

Często wspominamy swoim klientom o tych aspektach gdyż sam zakup to dopiero wstęp do eksploatacji i chcąc mieć spokój na kilka / kilkanaście lat trzeba dobrze przemyśleć co kupić - w tym właśnie się specjalizujemy - DORADZAMY !

 

I to nie tylko opierając się na naszych spostrzeżeniach czy doświadczeniu, czerpiemy także w pełni z opinii naszych dotychczasowych klientów którzy są najlepszym wyznacznikiem zadowolenia współpracy z nami.

-

Możecie Państwo poczytać o nas w wielu miejscach, na przykład:

Allegro

Opinie i komentarze.

-

Nasze usługi zaczynają się już na etapie koncepcji zaplecza gastronomicznego, którą wspólnie z klientem staramy się zamienić na projekt uzgadniany następnie z Sanepidem.  

-

W następstwie tego, dochodzimy do stworzenia specyfikacji urządzeń gastronomicznych, mebli nierdzewnych i akcesoriów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania danego obiektu - uwzględniając zarówno jego profil, ilość obsługiwanych klientów oraz menu i zasobność portfela inwestora.

Proszę pamiętać, profesjonalna kuchnia nie musi kosztować krocie !!! Liczy się pomysł, odpowiedni dobór urządzeń i wybór producenta...

Wielu klientom już pomogliśmy i wielu pomagamy na stałe - przekonaj się o tym i zapytaj w czym możemy pomóc Tobie i co najważniejsze, czy da się to zrobić w sensownym budżecie niekoniecznie nadszarpywanym przez marketingowców :)

-

e-mail: sklep@investhoreca.pl

Invest Horeca, ul. Bolesława Prusa 151a, 33-300 Nowy Sącz

-

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - TO NIC NIE KOSZTUJE !!!