O Nas

WITAMY SZANOWNYCH GOŚCI !!!  

(na wciąż tworzonej witrynie www)

-

Będąc właścicielem firmy Invest Horeca pragnę podzielić się z Państwem informacjami o naszym doświadczeniu, kompetencjach oraz co najważniejsze możliwościach jakie niesie współpraca z nami !

-

Rozpocząłem pracę w sektorze Horeca w 2000r. i dzięki temu firma może rozpoznać potrzeby inwestora posiadającego dany budżet w sposób optymalny.

-

Oferujemy bowiem nie tylko marki premium jak Rational, Retigo czy Winterhalter, które bez dwóch zdań wiodą prym w dziedzinie innowacji technologicznych oraz kulinarnych i osczędnościowych - współpracujemy bowiem ściśle także z wieloma sprawdzonymi i solidnymi markami z Polski, Kromet, Egaz, Hendi, RM Gastro, które to nie dość że posiadają najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości oferowanych produktów - zapewniają też świetny serwis ogólnopolski, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Nie zależnie więc gdzie zlokalizowana jest Państwa inwestycja, tam dotrą pracownicy naszej firmy lub współpracujący z nami producenci i importerzy !!!

-

Czy Wasz obecny dostawca to zepewnia?

Czy do zachodnich lub dalekowschodnich produktów zawsze macie Państwo dostęp pod kątem części zamiennych? Jak to będzie wyglądało za kilka lat?

-

Często wspominamy swoim klientom o tych aspketach gdyż sam zakup to dopiero wstęp do eksploatacji i chcąc mieć spokój na kilka / kilkanaście lat trzeba dobrze przemyśleć co kupić - w tym właśnie się specjalizujemy - DORADZAMY !


I to nie tylko opieracjąc się na naszych spostrzerzeniach czy doświadczeniu, czerpiemy także w pełni z opinii naszych dotychczasowych klientów którzy są najlepszym wyznacznikiem zadowolenia współpracy z nami.

-

Możecie Państwo poczytać o nas w wielu miejscach, na przykład:

Allegro

-

Nasze usługi zaczynają się już na etapie koncepcji zaplecza gastronomicznego, którą wspólnie z klientem staramy się zamienić na projekt uzgadniany następnie z Sanepidem.  

-

W następstwie tego, dochodzimy do stworzenia specyfikacji urządzeń gastronomicznych, mebli nierdzewnych i akcesorii niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania danego obiektu - uwzględniając zarówno jego profil, ilość obsługiwanych klientów oraz menu i zasobność portfela inwestora.

Proszę pamiętać, profesjonalna kuchnia nie musi kosztować krocie !!! Liczy się pomysł, odpowiedni dobór urządzeń i wybór producenta...

Wielu klientom już pomogliśmy i wielu pomagamy na stałe - przekonaj się o tym i zapytaj w czym możemy pomóć Tobie i co najważniejsze, czy da się to zrobić w sensownym budżecie niekoniecznie nadszarpywanym przez marketingowców :)

-

telefon: 018 262 24 87

kom: 69 101 2222 !

e-mail: sklep@investhoreca.pl

Invest Horeca Jacek Gargula ul. Bolesława Prusa 151a, 33-300 Nowy Sącz

-

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - TO NIC NIE KOSZTUJE !!!