Wczytuję dane...

Skubarki drobiu

Nasz sklep internetowy oferuje urządzenia niezbędne w wielu zakładach gastronomicznych, hotelach oraz restauracjach. Przykład mogą tu stanowić skubarki drobiu. Są to bardzo praktyczne maszyny, zwłaszcza w sytuacjach, gdy konieczne jest serwowanie dużej ilości dań, w krótkim czasie, ze świeżych produktów.

Skubarki drobiu w znaczący sposób wpływają na zwiększenie wydajności kuchni, gdyż eliminują potrzebę ręcznego skubania ptactwa, co jest czasochłonnym oraz monotonnym zajęciem. Nowoczesne urządzenia tego typu są w stanie, w zależności od ich mocy przygotować do kilku sztuk drobiu na minutę.

Daje to około 250 kg mięsa na godzinę. Jest to wartość wystarczająca dla większości lokali gastronomicznych. Zakup takiego urządzenia zapewni możliwość obsługi dużych imprez bez obawy o brak wystarczających mocy przerobowych. Maszyna ta składa się ze specjalnego bębna, który obraca się z dużą prędkością, co powoduje oddzielanie się pierza od mięsa.

Skubarki do drobiu wykonane są z estetycznej stali nierdzewnej, która jest komponentem łatwym do utrzymania w czystości. Oferowane przez nas online produkty nadają się zarówno do obróbki drobiu hodowlanego, takiego jak kury oraz do ptactwa dzikiego. Znacząco zwiększa to ich funkcjonalność oraz sprawia, iż ich stosunek jakości do ceny okazuje się bardzo korzystny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym na pewno znajdziecie Państwo wiele interesujących produktów. W razie kłopotów z decyzją służymy fachową poradą przy wyborze najbardziej odpowiedniego urządzenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów