Wczytuję dane...

Wózki kelnerskie i transportowe

Wózek kelnerski to sprzęt powszechnie użytkowany w hotelach, obiektach gastronomicznych oraz wielu firmach cateringowych. Ułatwia w dużym stopniu obsługę gości oraz umożliwia sprawne podawanie potraw. Znajdujące się na wyposażeniu blaty pozwalają na przewożenie sztućców, talerzy, dań, przypraw oraz poszczególnych składników potraw.

Budowa i zalety wózka kelnerskiego

Wózek kelnerski to produkt o wielu zaletach. Jest on wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu potrafi służyć w każdym lokalu przez długi czas. Sprzęt ten jest lekki, zwinny i stabilny, a to w dużym stopniu ułatwia pracę zarówno w kuchni, jak i na każdej sali restauracyjnej. Korzystanie z takiego wózka przyczynia się do znacznego ograniczenia liczby kursów z kuchni na salę i z powrotem. Wysoka jakość wykonania wraz z solidnymi elementami konstrukcji dają gwarancję wieloletniej oraz bezawaryjnej pracy tego sprzętu.

Wszystkie wózki kelnerskie ze stali nierdzewnej gwarantują wysoką odporność na rdzę, zapewniają wysokie walory użytkowania oraz łatwość utrzymania w czystości. Są one wyposażone w cztery kółka z łożyskami, które to są wykonane z twardego i jednocześnie elastycznego materiału. Dzięki temu zapewniają one bardzo cichą pracę, nie rysują posadzki oraz nie pozostawiają na niej nieestetycznych śladów. Co więcej, są one skrętne w zakresie 360°, co umożliwia sprawne manewrowanie we wszystkich pomieszczeniach, zarówno tych większych, jak i mniejszych.

Wózki kelnerskie w bogatej ofercie

Wybór tych produktów jest bardzo duży. Każdy klient zainteresowany zakupem ma do wyboru wózek kelnerski 3 półkowy oraz wózek kelnerski 2 półkowy. Pod spodem każdej półki znajdują się maty dźwiękochłonne, które doskonale tłumią wszelkie drgania oraz hałas wytwarzający się podczas transportu. Poszczególne półki są zakończone specjalnym rantem, który skutecznie zabezpiecza przewożone produkty przez ześlizgnięciem się.

Każdy wózek kelnerski 3 półkowy oraz wózek kelnerski 2 półkowy posiada półki o zaokrąglonych krawędziach, a to w dużym stopniu wpływa na bezpieczeństwo. Klienci zainteresowani zakupem mają do wyboru wózki o różnych rozmiarach, zatem mogą wybrać idealne dla swoich potrzeb.

Wózki kelnerskie doskonale sprawdzą się na wyposażeniu firm oferujących catering i bufety firmowe.