Wczytuję dane...

Komory chłodnicze – mroźnicze

W gastronomii nie sposób obyć się bez produktów żywnościowych wymagających chłodzenia. Nawet zwykłe mleko wymaga przechowywania w niskich temperaturach, o mięsie, wędlinach czy produktach nabiałowych nie wspominając. Oczywistym wydaje się, że lokale takie jak restauracje czy kawiarnie powinny zainwestować w specjalistyczne komory chłodnicze - mroźnicze, które nie tylko pozwolą na utrzymanie odpowiedniej temperatury produktów, ale też spełnią szczegółowe wymagania sanepidu.

Komory chłodnicze- mroźnicze, które oferuje nasz sklep internetowy, są bardzo funkcjonalnym wyposażeniem. Modułowość pozwala na swobodne łączenie poszczególnych elementów w dogodny dla siebie sposób, przy czym montaż nie sprawia najmniejszych trudności. Panele wypełnia pianka poliuretanowa, która izoluje wnętrze mebla. Pojemność komór umożliwia przechowywanie niezbędnej w kuchni ilości produktów, wymagających chłodzenia. Konstrukcja pozwala także na wypełnienie zawartości w sposób uporządkowany i zapewniający szybki dostęp do najpotrzebniejszych w danym momencie produktów.

Ze względu na powiązanie komór z usługami gastronomicznymi, ważną rolę odgrywa utrzymanie ich czystości. Materiał przeznaczony na wykonanie mebli umożliwia zachowanie wymaganego poziomu sterylności. Proces czyszczenia jest bardzo szybki i prosty, co pozwala zaoszczędzić cenny czas. Produkty dostępne online posiadają szczegółowy opis. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ceny, wagi lub właściwości, zapraszamy Państwa do kontaktu z obsługą klienta.