Wczytuję dane...

Bemary

Bemar to proste, ale niezastąpione urządzenie gastronomiczne. To rodzaj podgrzewacza, w postaci wózka, do którego wkłada się naczynia z potrawami.

Potrawy umieszcza się wewnątrz urządzenia w pojemnikach GN, które ogrzewane są za pomocą pary wodnej. Ten prosty sposób pozwala na wyeliminowanie ryzyka przypalenia i oszczędza energię.

Bemary do gastronomii

Jesteś właścicielem prężnie rozwijającego się lokalu gastronomicznego? Zatem z pewnością wiesz, że czas oczekiwania przy zachowaniu doskonałej jakości potraw to kluczowa sprawa w każdej restauracji. Przygotowanie wszystkich potraw na bieżąco jest praktycznie niemożliwe. Pomocnym rozwiązaniem w tego typu sytuacjach są podgrzewacze.

W przypadku cateringu, bufetu czy stołówki obycie się bez tych urządzeń jest wręcz niemożliwe.

Bemary gastronomiczne są zwykle w użyciu bez przerwy. Ich wybór do Twojego lokalu jest więc istotną sprawą. Przeanalizuj potrzeby swojego punktu gastronomicznego i sprawdź jakie konkretne możliwości da Ci produkt, którego potrzebujesz!

Nowoczesne urządzenia grzewcze do Twojej kuchni

Bemary gastronomiczne znajdą zastosowanie nie tylko w restauracji, ale też stołówkach szkolnych, hotelach czy ośrodkach rekreacyjnych.

Ich wysoka funkcjonalność, pozwala na usprawnianie pracy przy jednoczesnym zachowaniu nieskomplikowanej obsługi.

W miejscach, gdzie posiłki serwowane są równocześnie dla dużej grupy osób, niezbędna jest dobra organizacja pracy i dostęp do specjalnego wyposażenia. Bemary gwarantują zachowanie odpowiedniej temperatury, bez konieczności podgrzewania potraw.

Konstrukcja urządzeń jest stabilna i bezpieczna, dzięki temu posiłki z bemarów mogą być nakładane bezpośrednio przez gości.

Do najważniejszych zalet bemarów cateringowych należą:

-prosta obsługa,

-odporność na uszkodzenia,

-doskonałe parametry grzewcze,

-wysoka estetyka i design,

-łatwość w utrzymaniu czystości- możliwość mycia ręcznego.

Bemary różnią się między sobą gabarytami czy materiałami, z których zostały wykonane. Urządzenia stacjonarne, nastolne, jezdne, gazowe czy elektryczne? Sam wiesz najlepiej, czego potrzebujesz- wybieraj!

Invest Horeca- Twój partner w branży HoReCa

Sklep internetowy investhoreca.pl to produkty marek premium, które znajdą zastosowanie w branży gastronomicznej, hotelowej i cateringu.

Ścisła współpraca z solidnymi, polskimi markami to gwarancja atrakcyjnych cen, przy zachowaniu doskonałej jakości oferowanych produktów oraz świetny serwis ogólnopolski- zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Wszędzie tam, gdzie zlokalizowana jest Twoja inwestycja, tam dotrą nasi specjaliści.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów