Wczytuję dane...
Model: EX10030447
Kod producenta: 10030447
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: STEINBERG
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Laboratoryjny płaszcz grzewczy Steinberg Systems

Płaszcz grzewczy z mieszadłem magnetycznym marki Steinberg Systems to profesjonalne urządzenie laboratoryjne, które doskonale sprawdzi się w eksperymentach wymagających długotrwałego mieszania oraz utrzymania wysokiej temperatury. Model SBS-LHM-1000/DH znajdzie zastosowanie w pracowniach chemicznych i biochemicznych, branżach paliwowej oraz metalurgicznej, a także podczas zajęć naukowych. Sprzęt nadaje się również do przygotowywania liquidów do e-papierosów.

Czasza grzejna z mieszadłem magnetycznym SBS-LHM-1000/DH – opis

Połączenie funkcji grzania i mieszania to największa zaleta urządzenia. Dzięki temu możesz jednocześnie podnosić temperaturę płynu do odpowiedniego poziomu i połączyć składniki w jednolitą substancję. Obie czynności mogą być wykonywane niezależnie od siebie.

Wydajna praca czaszy grzejnej jest zasługą fal magnetycznych wprawiających mieszadełko w ruch. Element jest w stanie osiągnąć szybkość maksymalną 1600 obr./min w kilka chwil. Tak duża prędkość sprawia, że sprzęt poradzi sobie nawet podczas najbardziej wymagających eksperymentów.

Czujnik temperatury dostarczany razem z płaszczem grzewczym pozwala dokładnie skontrolować, ile stopni Celsjusza ma płyn. Sensor zamotujesz w zacisku umieszczonym na praktycznym statywie. Maksymalna temperatura, jaką może osiągnąć model SBS-LHM-1000/DH, to 450°C. Do odczytywania i regulowania grzania służy czytelny, cyfrowy ekran.

Szukasz urządzenia laboratoryjnego łączącego w sobie funkcje dwóch sprzętów? Wybierz płaszcz grzewczy Steinberg Systems, który wykorzystuje fale magnetyczne do mieszania płynów. Poza dużą funkcjonalnością model SBS-LHM-1000/DH docenisz również ze względu na wytrzymałą obudowę ze stali, antypoślizgowe nóżki oraz wygodne w obsłudze pokrętło. Złóż zamówienie już dziś i przekonaj się, ile możliwości ma ten produkt!

  • Wymiary: Ø135 x 80 mm
  • Prędkość: 1600 obr./min
  • Temperatura: do 450°C
  • Z czujnikiem temp.
  • Idealny do liquidów
Polecamy połączyć z: