Wczytuję dane...
Model: EX10010088
Kod producenta: 10010088 RCPW-16E
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 4260223025785
Producent: ROYAL CATERING
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Najważniejsze cechy produktu
Moc: 1600 W
Wydajność: 5 kg/h
Średnica garnka: 18,5 cm
Powłoka garnka: teflon
Mobilność

Cechy:

·         Moc: 1600 W

·         Stal nierdzewna, teflon, szkło hartowane

·         Wydajność: 5-6 kg/h kukurydzy

·         Automatyczne działanie

·         Modułowa konstrukcja

Maszyna do popcornu Royal Catering RCPW-16E

Maszyna do popcornu od Royal Catering została stworzona z myślą o zastosowaniu w kinach, bufetach z przekąskami, wesołych miasteczkach, podczas imprez plenerowych, festiwali i innych tego rodzaju wydarzeń. Model RCPW-16E pozwala przyrządzić świeży popcorn i podtrzymać jego ciepłą temperaturę. Zastosowane rozwiązania pozwalają na wykorzystywanie naszego produktu w różnych miejscach.

Urządzenie do popcornu – opis

Przygotowanie wielu rodzajów kukurydzianego przysmaku to korzyść z eksploatacji sprzętu Royal Catering. Dzięki niemu zrobisz popcorn biały, żółty, w kształtach przypominających grzybki, motylki itp. Do jednorazowego wyprodukowania prażonej kukurydzy wystarcza 150 g ziarna. Zapewnia to oszczędność czasu, co sprawdza się w profesjonalnej gastronomii.

Bezpiecznej eksploatacji służy wbudowany system mieszania. Pozwala on też równomiernie uprażyć kukurydzę (ze zminimalizowaniem ryzyka przypalenia). Podgrzewana półka podtrzymuje świeżość przekąski. Urządzenie wyposażono w system chroniący przed przegrzaniem. Kiedy temperatura jest zbyt wysoka, model RCPW-16E wyłącza się. Automatyczna regulacja tego parametru ułatwia obsługę.

Solidna konstrukcja z wytrzymałych materiałów zwiększa niezawodność maszyny do popcornu. Stal nierdzewna zapobiega korozji oraz charakteryzuje się odpornością na działanie wody, a także uszkodzenia mechaniczne. Jako tworzywo obojętne biologicznie nie wpływa na zdrowie. Dzięki powierzchni o minimalnej porowatości łatwo ją wyczyścić. Ponadto zachowuje połysk przez długie lata.

Nieprzywierająca powłoka teflonowa garnka Royal Catering zmniejsza tarcie i ryzyko poparzeń. Hartowane szkło to doskonałe rozwiązanie dla bezpiecznej pracy w kuchni. W razie rozbicia rozpada się na bardzo małe części, a nie duże ostre kawałki, co zmniejsza ryzyko skaleczeń. Materiał jest jednorodny i przezroczysty; trwalszy mechanicznie oraz termicznie niż zwykłe szkło.

Wózek na kółkach zapewnia dużą mobilność. Tylne wyposażono w hamulce. Za sprawą modułowej budowy można używać oddzielnie samej maszyny lub wózka z pojemną szafką, np. na podręczne akcesoria dołączone do zestawu gratis: miarkę i szufelkę.

Szereg udogodnień zwiększa komfort eksploatacji. Szuflada z drobną perforacją gromadzi resztki, olej i ziarna, które się nie uprażyły, oddzielając je od gotowego popcornu. Nóżki sprawiają, że sprzęt nie ślizga się po powierzchni roboczej. Podświetlenie komory pozwala wyeksponować przekąskę.

Maszyna do popcornu RCPW-16E to niezastąpione urządzenie w wesołych miasteczkach, na festynach, w kinach, bufetach z przekąskami i wielu innych miejscach. Automat marki Royal Catering umożliwia szybkie i proste przygotowanie prażonej kukurydzy, a także podtrzymywanie jej ciepłej temperatury.

·         Solidna konstrukcja – stal nierdzewna i szkło hartowane

·         Łatwość obsługi – automatyczne działanie

·         Bezpieczeństwo eksploatacji – system mieszania i ochrona przed przegrzaniem

·         Wygodna praca o każdej porze – podświetlenie komory

·         Łatwe utrzymanie w czystości – gładkie powierzchnie

·         Duża mobilność i miejsce na podręczny sprzęt – wózek z szafką

·         Akcesoria w zestawie – szufelka i miarka gratis

Model

RCPW-16E

Nr katalogowy

10010088

Stan artykułu

Nowy

Materiały

Stal nierdzewna, teflon, szkło hartowane, aluminium

Napięcie

230 V / 50 Hz

Moc

1600 W

Wydajność

5 - 6 kg/h

Zakres temperatury

220 - 270°C

Ilość oleju

50 ml (jednorazowo)

Ilość cukru

50 g (jednorazowo)

Ilość kukurydzy

150 g (jednorazowo)

Głębokość garnka

5,8 cm

Średnica garnka

U góry: 18,5 cm
U dołu: 16 cm

Długość przewodu zasilającego

1,7 m

Wymiary (DxSxW)

94,00 x 51,00 x 155,00 cm

Waga

36,70 kg

Wymiary wysyłki (DxSxW)

60,00 x 46,00 x 82,00 cm

Waga wysyłki

43,00 kg

 

Polecamy połączyć z:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...