Wczytuję dane...
Model: EX10010336
Kod producenta: 10010336 RCKG-2200-F
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: ROYAL CATERING
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Cechy:

·         Moc: 2200 W

·         Powierzchnia płyty grillowej: gładka

·         Materiał płyty grillowej: żeliwo emaliowane

·         Dolna płyta grillowa: 34,5 x 23 cm

·         Tacka ociekowa ze stali nierdzewnej

 

Grill kontaktowy RCKG-2200-F Royal Catering

Urządzenie gastronomiczne marki Royal Catering, którym jest prezentowany grill kontaktowy, sprawdzi się w barach szybkiej obsługi, restauracjach, hotelach, lokalach bistro, a także w gospodarstwach domowych. Sprzęt nadaje się do przygotowywania grillowanych mięs, ryb, warzyw oraz pieczywa. Przy jego pomocy przyrządzisz m.in. przepyszne burgery, tortille, panini, pieczone kiełbaski. Model RCKG-2200-F wyposażono w bardzo wydajny element grzewczy o mocy 2200 W. Dzięki temu parametrowi następuje szybkie osiągnięcie temperatury roboczej z zakresu 30 - 300°C. Przyśpieszony wzrost ciepła, a także jego utrzymanie to zasługa również żeliwnej płyty grillowej z emaliowaną powłoką. W efekcie sporządzenie potraw zajmie niewiele czasu.

Grill gastronomiczny Royal Catering 2200 W – charakterystyka

Ergonomia pracy z urządzeniem RCKG-2200-F zapewniona jest przez nowoczesny termostat. Obsługując dolną i górną płytę grillową, zapewni równomierne opiekanie obu stron produktów spożywczych. Dzięki takiemu rozwiązaniu można grillować kilka zróżnicowanych potraw jednocześnie, bez konieczności obracania ich na ruszcie.

Łatwość obsługi grilla kontaktowego Royal Catering wynika z faktu, że precyzyjna regulacja temperatury odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego na przodzie obudowy. W jego pobliżu znajdują się diody (POWER i HEAT) informujące o aktualnym stanie urządzenia. Użytkownik ma więc stałą kontrolę nad przebiegiem procesu grillowania.

Bezpieczeństwo podczas korzystania z modelu RCKG-2200-F zapewnione jest przez zintegrowany system ochrony przed przegrzaniem. Nie bez znaczenia w tym względzie jest również ergonomiczny uchwyt z termiczną izolacją zapobiegającą poparzeniu w trakcie obsługi, a także antypoślizgowe nóżki wpływające na stabilność względem podłoża.

Trwałość i łatwość czyszczenia to zasługa wysokiej jakości materiałów, z których stworzony został produkt marki Royal Catering. Obudowę wykonano ze stali nierdzewnej, zaś panele płyt grillowych z żeliwa pokrytego emaliowaną powłoką. Dodatkowe udogodnienie podczas mycia stanowi wysuwana tacka ociekowa na tłuszcz.

Kompaktowy design konstrukcji jest kolejną z zalet grilla gastronomicznego RCKG-2200-F. Dzięki wymiarom 39 x 43,5 x 20 cm, urządzenie można ustawić w dogodnym miejscu. Stosunkowo nieduży ciężar (18,1 kg) sprzyja swobodnemu transportowi.

Prezentowany grill kontaktowy to wysokiej jakości produkt przeznaczony do zastosowań w branży gastronomicznej. Model RCKG-2200-F spisze się również jako wyposażenie gospodarstw domowych. Doskonała jakość wykonania, świetne parametry, a także łatwość utrzymania w czystości są zaletami, które sprawiają, że urządzenie oferowane przez oficjalny sklep producenta marki Royal Catering spełnia rygorystyczne, europejskie normy.

·         Wydajność – element grzewczy o mocy 2200 W pozwala na szybkie osiągnięcie żądanej temperatury

·         Skuteczność – nowoczesny termostat utrzymuje wskazany przez użytkownika poziom ciepła od 30 do 300°C

·         Bezpieczeństwo – niezawodny, zintegrowany system chroni urządzenie przed przegrzaniem

·         Wygoda – plastikowe pokrętło oraz ergonomiczny uchwyt zapewniają komfort podczas użytkowania

·         Trwałość – obudowa ze stali nierdzewnej i żeliwna płyta grillowa pokryta emalią gwarantują wytrzymałość konstrukcji

·         Łatwość czyszczenia – sprzęt wyposażono w tackę ociekową do usuwania tłuszczu

·         Mobilność – dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom oraz wadze urządzenie można łatwo przetransportować

 

Model

RCKG-2200-F

Nr katalogowy

10010336

Stan artykułu

Nowy

Napięcie

230 V / 50 Hz

Moc

2200 W

Materiał obudowy

Stal nierdzewna

Materiał płyty grillowej

Żeliwo powlekane emalią

Temperatura

30 - 300°C

Przewód zasilający

130 cm

Wymiary górnego panelu płyty grillowej

33,8 x 22 cm

Wymiary dolnego panelu płyty grillowej

34,5 x 23 cm

Wysokość z otwartą pokrywą

51 cm

Wymiary (DxSxW)

39,00 x 43,50 x 20,00 cm

Waga

18,10 kg

Wymiary wysyłki (DxSxW)

51,50 x 42,50 x 26,00 cm

Waga wysyłki

19,30 kg

 

 

 

Polecamy połączyć z: