Wczytuję dane...

Frytownice Indukcyjne

Frytownice indukcyjne stanowią nowoczesny model wyposażenia kuchennego. Dotąd gastronomia wykorzystywała przede wszystkim sprzęt zasilany energią elektryczną lub gazową, dlatego innowacją jest niniejszy model. Zaletą tego podejścia jest oszczędność energetyczna (w porównaniu do asortymentu o zbieżnym działaniu, lecz innym zasilaniu), wydajność, czas osiągania temperatury optymalnej do smażenia oraz niskie koszty eksploatacji.
Frytownice indukcyjne działają dzięki ogrzewaniu przez pole magnetyczne. Cechują się szeregiem korzyści, które coraz częściej dostrzegają właściciele lokali gastronomicznych. Wyposażenie wykonane jest ze stali nierdzewnej, przez co proces czyszczenia przebiega sprawniej. Ponadto materiał nie ulega korozji, a resztki jedzenia nie przylegają do powierzchni.
Frytownica posiada szeroki zakres temperatury, dzięki czemu można ustalić właściwą wartość dla smażenia produktów, zmienną w zależności od rodzaju żywności. Dodatkowo produkt wyposażony jest w termostat, utrzymujący stałą temperaturę.
Obsługa frytownicy jest bardzo prosta, część z nich wyposażona jest w panel sterowany manualnie, inne dotykowo. Praca z urządzeniem jest całkowicie bezpieczna, co zapewniają specjalne programy oraz zabezpieczenia. Każda frytownica posiada kosz przeznaczony do smażenia frytek, warzyw lub mięsnych kawałków.
Nasz sklep internetowy oferuje kilka rodzajów frytownic spełniających wymagania lokali gastronomicznych. Sprzedaż produktów odbywa się online, dlatego każdy z nich posiada szczegółowy opis oraz ceny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów