Wczytuję dane...

Rolkowe Hot-Dog

Rolkowe podgrzewacze do hot dogów dedykowane są wszelkiego typu barom szybkiej obsługi, stacjom benzynowym i sklepom, które prowadzą małą gastronomię. Urządzenia te służą do błyskawicznego podgrzewania parówek i kiełbasek oraz do utrzymywania ich temperatury.
Podgrzewacze wyposażone są w rolki grzewcze pokryte specjalną powłoką, na przykład teflonową, dzięki której parówki w czasie podgrzewania nie przywierają. Urządzenia posiadają wytrzymałą obudowę ze stali nierdzewnej i wyjmowaną tackę na tłuszcz, która umożliwia regularne i szybkie usuwanie resztek, a tym samym utrzymanie podgrzewacza w idealnej czystości.
Modele rolkowych podgrzewaczy do hot dogów, które oferuje sklep internetowy, mają od 5 do 14 solidnie wykonanych rolek oraz płynną regulację temperatury do 250°C. Rolkowe podgrzewacze do hot dogów wyposażone są w dwie strefy grzewcze, dzięki czemu na jednej z nich, z wyższą temperaturą, możemy podgrzewać parówki, a na drugiej jednocześnie podtrzymywać temperaturę gorących już kiełbasek. Pozwala to na wyeliminowanie przestojów w pracy w punkcie gastronomicznym i na skrócenie czasu oczekiwania przez klientów na gotowe hot dogi.
Obsługa podgrzewaczy rolkowych do parówek i kiełbasek jest prosta i intuicyjna. Urządzenia do odpowiedniej temperatury nagrzewają się w czasie ok. 5 min., a czas przygotowania parówki lub kiełbaski wynosi 3–5 min.
Niektóre modele rolkowych podgrzewaczy do hot dogów posiadają boczne osłony ze szkła hartowanego, które chronią gotowe parówki przed utratą ciepła oraz zapobiegają rozpryskiwaniu się tłuszczu.
Rolkowe podgrzewacze do hot dogów można zamawiać online. Sklep internetowy gwarantuje konkurencyjne ceny markowych urządzeń gastronomicznych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów