Wczytuję dane...

Krajalnice Półautomatyczne

Krajalnice półautomatyczne to niezawodne urządzenia, które doskonale sprawdzają się w każdej kuchni, placówce gastronomicznej, w supermarketach, cateringu oraz wielu zakładach zbiorowego żywienia. Z ich pomocą można bardzo szybko oraz sprawnie pokroić ser czy wędliny na plastry o wybranej grubości.

Krajalnice półautomatyczne do sera – zasada działania

Krajalnice doskonale sprawdzają się w wielu miejscach, w których istnieje potrzeba krojenia dużej ilości wędlin, sera oraz innych produktów spożywczych. Urządzenia te umożliwiają sprawne krojenie tych produktów bez potrzeby ręcznej obsługi stołu podawczego przez użytkownika. Jego rola ogranicza się tylko i wyłącznie do zatowarowania stołu podawczego tego urządzenia.

W razie potrzeby krajalnicę można przełączyć w tryb pracy manualnej i wówczas to krojenie odbywa się pod kontrolą. Półautomaty, w porównaniu z modelami automatycznymi, nie posiadają funkcji układania i odkładania pokrojonych plastrów. Opadają one na wydzielone miejsce w krajalnicy.

Budowa półautomatycznej krajalnicy do sera

Oferowane krajalnice do sera są skonstruowane w oparciu, o najnowsze rozwiązania techniczne. Są one w całości wykonane z materiałów nierdzewnych o dużej gładkości. Posiadają elektroniczny licznik krojonych plastrów. Maksymalna ilość zadanych plastrów wynosi 999, a po wykonaniu zadania krajalnica wyłącza się automatycznie.

Istotnym elementem każdej krajalnicy jest wbudowana ostrzarka o najnowocześniejszym rozwiązaniu w zakresie konstrukcyjnym i materiałowym. Stół tego urządzenia jest wyposażony w mechanizm dociskacza, który zapewnia stabilność położenia krojonego produktu.

Każdy oferowany produkt posiada estetyczny wygląd. Modele wykonane z ze stali nierdzewnej i aluminium świetnie pasują do kuchni urządzonych w minimalistycznym stylu.

Krajalnice półautomatyczne do sera to funkcjonalne urządzenia, które pozwalają każdemu użytkownikowi zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz energii. Ich zakup to doskonały wybór na długie lata.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.