Wczytuję dane...

Krajalnice Automatyczne

Krajalnice automatyczne to urządzenia przydatne w sklepach spożywczych oraz supermarketach na stoiskach z wędlinami i serem, a także w placówkach zapewniających zbiorowe żywienie, takich jak szpitale, sanatoria, hotele i inne. Doceniają je również firmy cateringowe. Prowadzony przez nas sklep internetowy oferuje Państwu urządzenia o różnym stopniu zaawansowania technologicznego, które można dobrać indywidualnie do swoich potrzeb. Inwestując w nie, zapewnią Państwo swoim klientom oraz gościom najwyższą jakość obsługi. W części dostępnych krajalnic producenci zastosowali rozwiązanie pozwalające na modyfikację grubości plastrów, a wbudowana waga pozwala na dokładne przygotowanie każdej porcji co do grama. Polecamy także krajalnice, w których można zaprogramować liczbę plastrów.
Wśród proponowanych Państwu urządzeń znajdują się modele z panelem dotykowym oraz zainstalowanym intuicyjnym systemem sterowania, dzięki któremu można tak skonfigurować krajalnice, by jeszcze bardziej usprawnić ich pracę. Wszystkie dostępne w naszym sklepie online produkty cechuje wysoka wydajność, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów energii. Dodatkowo dzięki przemyślanej konstrukcji proces czyszczenia sprzętu jest maksymalnie uproszczony zarówno jeśli chodzi o mycie ręczne, jak i przy wykorzystaniu zmywarki.

Wszystkie krajalnice automatyczne wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wieloletnie ich użytkowanie. Produkty te posiadają także niezbędne certyfikaty, potwierdzające ich bezpieczeństwo przy kontakcie z żywnością. Obowiązujące ceny są adekwatne do wysokiej klasy oferowanych krajalnic. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów