Wczytuję dane...

Szafy ze stali nierdzewnej

Najlepsze szafy ze stali nierdzewnej

Oferowane przez naszą hurtownię szafy stalowe mają szerokie zastosowanie - w szczególności do celów magazynowych w sklepach, lokalach gastronomicznych czy różnego rodzaju przechowalniach i spiżarniach. Proponujemy naszym klientom bogaty wybór szaf renomowanych marek (w tym takich jak Polgast czy Royal Catering).

Szafy stalowe o różnych parametrach

Do najbardziej popularnych serii szaf stalowych w naszej ofercie należą:

  • Szafa magazynowa ze stali nierdzewnej - jest to szafa z drzwiami na zawiasach i różną liczbą półek (w zależności do zapotrzebowania klientów). Tego rodzaju szafa ze stali nierdzewnej jest przystosowana do intensywnej eksploatacji w różnych warunkach. Dostępne wersje szaf marki Polgast mają różne wymiary (w tym takie jak 400 x 700 x 1800 mm, 400 x 600 x 2000 mm i wiele innych).

  • Szafa przelotowa ze stali nierdzewnej - jest to szafa wykonana w sposób analogiczny do klasycznej wersji magazynowej, ale nie posiada tylnej ściany, dzięki czemu ma uniwersalne zastosowanie (np. do cateringu). Tego rodzaju szafa ze stali nierdzewnej jest wykonana z kwasówki, dzięki czemu poszczególne elementy są odporne na środki chemiczne.

Niskie ceny szaf magazynowych i szaf przelotowych

Każda markowa szafa magazynowa ze stali nierdzewnej czy szafa przelotowa ze stali nierdzewnej ma odpowiednie gwarancje i jest oferowana w cenach hurtowych na najlepszych warunkach na polskim rynku. Doskonale nadają się do firm oferujących catering i przygotowanie bufetów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów