Wczytuję dane...

Wózki Kelnerskie

Wózek gastronomiczny to niezastąpione narzędzia w branży gastronomicznej, które ułatwiają obsługę i transport posiłków oraz naczyń w restauracjach, hotelach czy podczas eventów cateringowych. Wózek cateringowy to także ważny element wyposażenia, który pozwala na efektywne przemieszczanie większej ilości potraw i napojów jednocześnie, co jest szczególnie przydatne podczas obsługi bankietów, konferencji czy przyjęć weselnych.

Wózki na torty

Znajdujący się w naszej ofercie wózek kelnerski na tort to elegancki i funkcjonalny element wyposażenia, który znajduje swoje zastosowanie głównie w restauracjach i na różnego rodzaju przyjęciach, gdzie pełni rolę mobilnej prezentacji i serwowania tortów oraz innych wykwintnych deserów. Charakteryzuje się on płaskimi, które zaprojektowane są tak, aby stabilnie utrzymać ciężar tortu i zapewnić jego bezpieczny transport z kuchni do gości. Jest to praktyczne narzędzie, a także część pokazu, która może wzbogacić doświadczenie kulinarne i dodać uroczystego charakteru podczas specjalnych okazji.

Wózki kelnerskie dwu i trzypółkowe

  • Wózek kelnerski 2-półkowy to podstawowy model, który posiada dwie półki, co pozwala na segregację naczyń i jedzenia, na przykład oddzielenia czystych talerzy od brudnych, co pomaga w utrzymaniu higieny i organizacji pracy.
  • Wózek kelnerski 3 półkowy daje jeszcze więcej miejsca i jest poręczniejszy do zastosowań, które wymagają transportu większej ilości przedmiotów jednocześnie. Trzy półki pozwalają na jeszcze lepsze zorganizowanie przestrzeni roboczej i mogą być wykorzystane do sortowania przedmiotów według etapów serwisu – od przystawek, przez dania główne, aż po desery.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów