Wczytuję dane...

Popielnice

W większości hoteli oraz restauracji obowiązuje bezwzględny zakaz palenia, o czym przypominają umieszczone w widocznych miejscach plakietki informacyjne oraz czujniki dymu. Niekiedy na użytek palaczy wydziela się specjalne strefy, czyli palarnie, które są ogólnodostępne, z reguły 24/7.

Mimo to wiele osób woli wyjść na tzw. dymka na świeże powietrze. By nie mieć problemów z nieestetycznie wyglądającymi petami, warto zainwestować w jakościowe popielniczki i popielnice stojące.

Popielnica stojąca to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli rozwiązać problem gaszenia i wyrzucenia wypalonych papierosów przed wejściem do budynku. Sprawdzą się nie tylko przed hotelem czy restauracją, ale też wejściem do budynków użyteczności publicznej, muzeów i budynków mieszkalnych. Popielnica stojąca może mieć kształt słupka lub kosza ze specjalną płytką do gaszenia papierosów oraz zbierania popiołu.

Wielkość oraz model popielniczki należy dobrać do liczby gości, którzy w ciągu dnia odwiedzają lokal gastronomiczny lub hotel oraz miejsca, gdzie zostanie ona umieszczona.

Popielnica do hotelu - must have?

Popielnica do hotelu, która będzie zlokalizowana tuż przy wejściu do budynku, powinna być większa i dwustronna. Jeśli nie chcemy, by dym z gaszonych papierosów przenikał do wnętrza hotelu i drażnił gości przebywających akurat w recepcji czy odpoczywających w hotelowym lobby, popielnica do hotelu powinna być zamknięta i oczywiście przymocowana do podłoża. Taka popielnica ma szereg zalet - jest estetyczna, a dzięki swej konstrukcji wygląda bardzo nowocześnie, a przy tym jest funkcjonalna i łatwa w utrzymaniu w czystości.

Jeśli natomiast planujemy zaaranżować strefę dla osób palących z dala od wejścia do budynku, można postawić na popielnice stojące z częścią kosza oraz specjalną nadstawką do gaszenia papierosów. Można też nad nią strzepywać popiół z papierosa.

Popielniczki do restauracji

Popielnica do restauracji, szczególnie takiej zlokalizowanej przy ruchliwych deptakach miejskich, powinna być przede wszystkim odporna na wandali i zniszczenie. Jednocześnie nie może zajmować zbyt dużo miejsca i utrudniać mieszkańcom korzystanie z chodników. Taka popielnica do restauracji może być połączona z koszem na śmieci lub mieć kształt słupka. Oba modele są eleganckie i wykonane ze stali odpornej na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Popielnicę można ustawić tuż przy wejściu do lokalu, dzięki czemu goście będą mogli łatwo i szybko zgasić papierosa i wyrzucić go nim przekroczą próg. Dodatkowo dzięki swej prostej konstrukcji łatwo jest je utrzymać w czystości, a zamknięty pojemnik na pety zatrzyma nieprzyjemny zapach dymu i popiołu.
Obok popielniczek warto ustawić kosze na śmieci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów