Wczytuję dane...

Ogrzewanie i klimatyzacja

Za niska lub zbyt wysoka temperatura w pokoju hotelowym, restauracji czy barze, nie tylko nie sprzyjają relaksowi, wypoczynkowi czy zabawie, np. podczas wesela, ale w skrajnych przypadkach mogą być przyczyną problemów zdrowotnych. Dzięki nagrzewnicy elektrycznej oraz klimatyzatorom nigdy nie zaskoczy Cię sroga zima czy upalne lato.

Możliwość swobodnej regulacji temperatury w pomieszczeniu jest kluczowa w kontekście dbania o komfort gości hotelowych, jak również pracowników. Obecnie większość nowo powstających hoteli w standardzie ma stałe źródło ciepła oraz klimatyzację. Nie jest to jednak gwarancja, że urządzenia te zapewnią odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, szczególnie tych o dużej powierzchni, w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych. Rozwiązaniem są przenośne urządzenia grzewcze i klimatyzatory - nowoczesne, ekologiczne i skuteczne.

Nagrzewnica elektryczna do hotelu - komfort regulacji temperatury

Nagrzewnica elektryczna umożliwia regulację temperatury w obiektach o dużych powierzchniach, takich jak hotele. Urządzenie pozwala dostosować temperaturę w różnych częściach budynku - od pokoi, przez hole, lobby, po sale konferencyjne i balowe, a także parking - do potrzeb gości, zapewniając im komfort i zadowolenie podczas ich pobytu. Taka nagrzewnica może też być stosowana do ogrzewania basenów czy utrzymywania odpowiedniej temperatury w saunie i sali fitness. Jeśli hotel posiada restaurację na zewnątrz - na tarasie, balkonie - nagrzewnica elektryczna może być używana, obok parasoli ogrodowych, aby umożliwić gościom przebywanie na świeżym powietrzu, nawet w chłodniejsze wieczory.

Klimatyzator do hotelu to wygoda

Najważniejszym zastosowaniem klimatyzatorów przenośnych jest chłodzenie pomieszczeń w ciepłe dni. Mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie nie ma stałej instalacji, a także jako uzupełnienie do tej już istniejącej. Klimatyzator do hotelu, dzięki swej kompaktowej konstrukcji, łatwo można przenosić z jednego pomieszczenia do innego w miarę potrzeb. Może też być stosowany jako urządzenie awaryjne, by, bez względu na dostępność systemu centralnego, jakość powietrza w hotelu zawsze była na najwyższym poziomie.

Wybierając urządzenie - czy to nagrzewnicę czy też klimatyzator - należy wziąć pod uwagę takie parametry jak:

  • wymiary pomieszczenia

  • rozkład pomieszczenia

  • temperaturę zewnętrzną

  • pożądaną temperaturę wewnątrz pomieszczenia

  • rodzaju izolacji budynku/pomieszczenia

  • dodatkowe funkcje, np. możliwość zdalnego sterowania za pomocą pilota.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów