Wczytuję dane...

Czekoladziarki Dyspensery

Czekoladziarki, fontanny i dyspensery do czekolady należą do niezbędnego wyposażenia każdej kawiarni. Również restauracje oraz domy weselne coraz częściej w swojej działalności korzystają z tego typu sprzętów. Urządzenia przeznaczone do serwowania czekolady umożliwiają jej podgrzanie oraz idealne dawkowanie, dzięki czemu trunek ten zachwyci nawet najbardziej wytrawnego smakosza. Nasz sklep internetowy oferuje wszystkim właścicielom lokali gastronomicznych wysokiej klasy sprzęty, które posiadają ogromny dodatkowy atut, jakim są przystępne ceny.

Idealna czekoladziarka - którą można z łatwością znaleźć w naszym asortymencie online - powinna posiadać grube dno z płaszczem wodnym. Tylko takie rozwiązanie efektywnie zapobiegnie wytrącaniu się grudek oraz przypaleniu się napoju. Godne uwagi są również czekoladziarki, które wyposażone są w termostaty i mieszadła, które napowietrzają czekoladę, nadając jej aksamitnej konsystencji. Nasze dyspensery posiadają bojlery ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są zabezpieczone przez przegrzewaniem się. Z kolei praktyczne kraniki zabezpieczone są przed zatykaniem.

Innym urządzeniem, które warto posiadać na przykład w domu weselnym, jest fontanna do czekolady. Robi ona prawdziwą furorę zwłaszcza zestawione z owocowymi przekąskami. Modele w naszym asortymencie posiadają kolumny wykonane ze stali nierdzewnej, która przetrwa w niezmienionym stanie wiele lat. Oprócz tego w każdym urządzenie można dokładnie wyregulować temperaturę czekolady i prędkość jej płynięcia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów