Wczytuję dane...
Model: EX10010314
Kod producenta: 10010314 RCWM-2000-E
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: ROYAL CATERING
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Cechy:

·         Moc 2000 W - szybkie grzanie

·         Podwójna porcja - 2 gofry w tym samym czasie

·         Timer 0-15 min - ustawienie czasu pieczenia

·         Temperatura: 50-300°C

·         2 duże przekąski

 

Gofrownica Royal Catering

Gofrownica marki Royal Catering to sprzęt niezastąpiony w małej gastronomii, m.in. bufetach i barach z przekąskami, oraz większych lokalach takich jak restauracje, kawiarnie, a także na różnego rodzaju imprezach z cateringiem. Z użyciem modelu RCWM-2000-E upieczesz rumiane gofry w belgijskim stylu!

Profesjonalna gofrownica 2000 W – opis

Jednoczesne przyrządzenie dwóch dużych gofrów (17 x 10 cm) to zasługa formy w urządzeniu Royal Catering. Górna i dolna płyta grzewcza pozwalają przygotować przekąskę o grubości 2,5 cm.

Moc 2000 W zapewnia szybkie osiągnięcie wybranej temperatury w zakresie od 50 do 300°C. W pełni automatyczny termostat ją utrzymuje, oszczędzając przy tym energię. Wystarczy jedynie ustawić pożądaną wartość. Element grzewczy ma długą żywotność.

Prosta obsługa jest możliwa za sprawą funkcji timer (czas od 0 do 15 minut). Jeśli lubisz bardziej rumiane gofry, możesz ustawić dłuższy czas pieczenia, a jeśli nie, wystarczy krótszy czas. Po skończeniu odliczania gofrownica sygnalizuje dźwiękiem zakończenie pracy. Lampki kontrolne informują o włączonym zasilaniu oraz grzaniu. Model RCWM-2000-E wyposażono w izolowany termicznie uchwyt. Dzięki niemu użytkownik bezpiecznie otworzy i zamknie maszynę. Budowa zapewnia łatwy dostęp do każdego elementu.

Solidną konstrukcję gofrownica przemysłowa zawdzięcza trwałym materiałom. Obudowę wykonano ze stali nierdzewnej sprawdzającej się w wielogodzinnej, regularnej pracy. Zastosowane tworzywo wyróżnia się prostym czyszczeniem (minimalna porowatość), odpornością na korozję i uszkodzenia mechaniczne, a także biologiczną neutralnością. Przez długi okres zachowuje połysk. Płyty grzewcze zrobiono z wysokiej jakości emaliowanego żeliwa. Do jego powierzchni nie przywiera ciasto. Ponadto charakteryzuje się wytrzymałością i łatwością w myciu. Wokół krawędzi znajduje się rynienka chroniąca przed wylewaniem ciasta. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu po blacie roboczym; nie rysują go.

Gastronomia należy do branż potrzebujących w codziennej eksploatacji solidnego i wydajnego sprzętu. Taka właśnie jest gofrownica Royal Catering nadająca się do kawiarni, restauracji, barze, bufecie i na imprezie plenerowej. Dzięki modelowi RCWM-2000-E upieczesz belgijskie gofry, które zachwycą Twoich klientów!

·         Duża wydajność – 2 duże gofry pieczone jednocześnie

·         Prosta obsługa – timer i automatyczny termostat

·         Łatwe czyszczenie – obudowa ze stali nierdzewnej i płyty z emaliowanego żeliwa

·         Bezpieczna obsługa – izolowana termicznie rączka

 

 

Model

RCWM-2000-E

Nr katalogowy

10010314

Stan artykułu

Nowy

Zasilanie

230 V / 50 Hz

Materiał

Stal nierdzewna, emaliowane żeliwo

Moc

2000 W

Rozmiar gofra

17 x 10 cm

Typ gofra

Belgijski

Kształt formy

Prostokątna

Grubość gofra

2,5 cm

Zakres temperatury

50-300°C

Timer

0-15 min

Wymiary (DxSxW)

37,00 x 32,00 x 50,00 cm

Waga

18,00 kg

Wymiary wysyłki (DxSxW)

48,00 x 36,00 x 34,00 cm

Waga wysyłki

19,35 kg

 

Polecamy połączyć z:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...