Wczytuję dane...
Model: EX10010557
Kod producenta: 10010557 RCSS-10
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: ROYAL CATERING
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Cechy:

·         Płaszcz wodny zapobiegający przypaleniu napoju

·         Duża pojemność 10 l idealna do lodziarni, food trucków, punktów drive through

·         Wydajny silnik o mocy 1000W oraz cykl pracy 8-12 h do zastosowań komercyjnych

·         Wygodne oraz bezpieczne użytkowanie – kranik, ociekacz, wyjmowany pojemnik bez BPA

 

Podgrzewacz do czekolady / dyspenser Royal Catering RCSS-10

 

W chłodniejsze dni doskonale sprawdzają się rozgrzewające napoje. Między innymi z myślą o takich chwilach powstała czekoladziarka Royal Catering. Przeznaczona jest do przyrządzania nie tylko czekolady pitnej, ale także ciepłego mleka, kawy, grzanego piwa oraz wina. Model RCSS-10 wykorzystuje wydajny system grzania z płaszczem wodnym. Nowoczesny wygląd sprawia, że podgrzewacz do czekolady stanowi atrakcyjny element wyposażenia każdego punktu gastronomicznego, np. bufetów, kawiarni, restauracji itp.

 

Czekoladziarka RCSS-10 od Royal Catering – opis

 

System grzania z płaszczem wodnym zapobiega przypalaniu się zawartości czekoladziarki. Grzałka o mocy 1000W szybko nadaje wybraną temperaturę wodzie znajdującej się między zbiornikiem a obudową, która z kolei przekazuje ciepło napojowi w pojemniku. Czekolada nie ma bezpośredniego kontaktu z elementem grzewczym, co czyni proces niezwykle bezpiecznym oraz minimalizuje ryzyko awarii.

 

Termostat umożliwia ustawienie temperatury w zakresie od 0 do 90°C oraz dopasowanie jej do podgrzewanego napoju za pomocą bezstopniowego pokrętła. Ponadto urządzenie podtrzymuje jej wartość na wybranym poziomie, abyś w każdej chwili mógł zaserwować gorący napój.

 

Stale poruszające się mieszadło (wolnoobrotowe) równomiernie rozprowadza ciepło w podgrzewanym napoju. Dzięki temu elementowi nie osiada on na dnie pojemnika i do niego nie przywiera. Ciągłe mieszanie w modelu RCSS-10 zapewnia jednorodną konsystencję gorącej czekolady, co ma wpływ na jej wygląd oraz smak.

 

Wytrzymały 10-litrowy zbiornik zmieści znaczną ilość mleka lub innego napoju. Taka pojemność pozwala jednorazowo przygotować i wydać wiele porcji bez ciągłego uzupełniania zawartości. Pojemnik wykonano poliwęglanu bez BPA. Materiał cechuje się bezpieczeństwem dla zdrowia, odpornością na zmiany temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, przezroczysty zbiornik w atrakcyjny sposób eksponuje gorącą czekoladę lub wino, działając na zmysły klientów. Można go zdjąć i wygodnie umyć.

 

Wygodną eksploatację czekoladziarki RCSS-10 zapewnia wysuwana podstawka na skapujące krople. Ociekacz wyciąga i opróżnia się bardzo szybko. Wyposażono go w pływak, dzięki czemu wiadomo, kiedy należy wylać wodę. Kranik pozwala wlać odpowiednią ilość płynu, a mocna uszczelka sprawia, że dozownik nie przecieka. 4 gumowe nóżki odpowiadają za stabilność oraz nie rysują powierzchni. Cykl pracy wynoszący od 8 do 12 godzin czyni podgrzewacz doskonałym do użytku komercyjnego.

 

Autoryzowany serwis na terenie kraju i centralny serwis dla Unii Europejskiej,  oraz 2 letnia gwarancja z możliwością przedłużenia do 3 lat

Wchodząc do kawiarni, każdy chciałby być witany zapachem gorącej czekolady. Kogo, zwłaszcza w chłodny dzień, nie przyciągnie aromat kawy czy herbaty? Czekoladziarka Royal Catering to profesjonalny sprzęt gastronomiczny pozwalający szybko podgrzać napoje na bazie mleka, kawy czy alkoholu. Podgrzewacz do czekolady RCSS-10 posiada ergonomiczny, nowoczesny kształt i znajdzie swoje zastosowanie w m.in. samoobsługowym bufecie, kawiarni, restauracji lub podczas różnych imprez czy przyjęć.

 

·         Efektywność – system podgrzewania oparty na płaszczu wodnym

·         Szerokie zastosowanie – do przygotowywania pitnej czekolady oraz utrzymywania ciepła np. mleka, herbaty, grzanego wina itp.

·         Łatwe czyszczenie – zdejmowany pojemnik poliwęglanowy oraz mieszadło

·         Bezpieczeństwo – zbiornik wykonany z tworzywa bez BPA

·         Szybkie podgrzanie dużej ilości czekolady – pojemność 10 litrów, termostat

·         Wygoda – nalewanie gorącego napoju za pomocą kranika/dozownika

·         Uniwersalność – dopasowany do różnych kubków i filiżanek o wysokości maks. 90 mm

 

Model

RCSS-10

Nr katalogowy

10010557

Stan artykułu

Nowy

Moc

1000 W

Napięcie

230 V / 50 Hz

Materiał pojemnika

Poliwęglan bez BPA

Cykl pracy

8-12 h

Pojemność zbiornika

10 l

Zakres regulacji temperatury

0-90 °C

Maks. wysokość filiżanki / kubka

90 mm

Średnica zbiornika

230 mm

Głębokość zbiornika

297 mm

Długość przewodu zasilania

1,5 m

Wymiary (DxSxW)

41,00 x 29,00 x 58,00 cm

Waga

8,00 kg

Wymiary wysyłki (DxSxW)

38,50 x 38,50 x 67,00 cm

Waga wysyłki

10,50 kg

 

Polecamy połączyć z:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...