Wczytuję dane...
Model: HE267240
Kod producenta: 267240 267240
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: HENDI
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online


Przeznaczony do krojenia dowolnego rodzaju pieczonegomięsa z kebaba w warunkach profesjonalnych
Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304
W zestawie 1 nóż gładki i 1 ząbkowany
Średnica ostrza 100 mm
Wydajność: do 60 kg/h
Łatwa regulacja grubości krojenia w zakresie 0
8 mm
Osłona ostrza ze stali AISI 304, zapewnia bezpieczeństwow trakcie krojenia
Uchwyt i obudowa silnika z antypoślizgowego tworzywa
Zintegrowany z obudową włącznik powrotny ON/OFF
Zabezpieczenie przed przeciążeniem z przyciskiemresetującym
Ostrzałka noża w zestawie
Prędkość: 2600 obr./min.
Waga 1 kg

Oferowany przez nasz sklep internetowy nóż elektryczny do kebaba marki Kitchen Line to profesjonalne narzędzie gastronomiczne. Może być stosowany do krojenia każdego rodzaju pieczonego mięsa, nadaje się do wieprzowiny, drobiu oraz innych. Urządzenie wykonano z wytrzymałych materiałów, ostrze oraz jego osłona stworze zostały ze stali AISI 304. Natomiast do produkcji ergonomicznego uchwytu wykorzystano antypoślizgowe tworzywo sztuczne, dzięki czemu osoba obsługująca ten nóż elektryczny do kebaba jest bezpieczna i pewnie trzyma narzędzie w dłoni.

Wraz z urządzeniem w zestawie znajdują się dwa ostrza, jedno gładkie oraz jedno ząbkowane. Średnica obu wynosi 100 mm, co z powodzeniem wystarcza do sprawnej pracy w większości lokali gastronomicznych, gdzie występuje potrzeba częstego krojenia pieczonego mięsa. Producent tego narzędzia jego wydajność określa na poziomie około 60 kg surowca na godzinę. Nóż wyposażony został w wygodną i łatwą regulację grubości krojenia. Do wyboru jest kilka ustawień, w zakresie od 0 do 8 mm. By ostrza zawsze były ostre i gotowe do pracy, producent dołącza do zestawu praktyczną ostrzałkę.

W związku z tym, iż jest to urządzenie elektryczne, wyposażone jest ono także w odpowiednie środki bezpieczeństwa. Narzędzie posiada obudowę ze zintegrowanym włącznikiem powrotnym ON/OFF oraz zabezpieczenie przed przeciążeniem. Oferowany przez nasz sklep internetowy online nóż do kebaba jest urządzeniem o dużej mocy. Silnik, jaki został zainstalowany, generuje 2600 obrotów na minutę. Pomimo dużej wydajności, samo urządzenie jest lekkie i ma kompaktowe rozmiary. Waga około 1000 gram sprawi, iż nawet drobna osoba z łatwością poradzi sobie z jego obsługą.

Cena, w jakiej oferowany jest ten produkty, jest bardzo atrakcyjna i stanowi kolejną zaletę proponowanego noża do kebaba. Jest to szybkie, wydajne i niezawodne narzędzie przydatne w każdym lokalu gastronomicznym oferującym potrawy z pieczonego mięsa. Te wszystkie cechy sprawiają, iż cena produktu szybko się zwraca.

Polecamy połączyć z:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...