Wczytuję dane...

Klipsownice

Klipsownice to specjalne urządzenia gastronomiczne umożliwiające łatwe i szybkie pakowanie wędlin oraz innego rodzaju produktów, nie tylko spożywczych. Na rynku dostępne są różne modele, które doskonale nadają się do faszerowania osłonek naturalnych, takich jak jelita oraz sztucznych takich jak siatki, worki czy folie.

Te maszyny wykonane są z solidnej i szlachetnej stali, dzięki czemu zapewniają możliwość regularnej i codziennej eksploatacji. Dostępne są w różnych wersjach, aby można je było idealnie dopasować do konkretnej obróbki mięsa oraz wędlin.

Klipsownice w masarni i przydomowej wędzarni

Klipsownice znakomicie sprawdzają się zarówno w profesjonalnych masarniach, jak i przydomowych wędzarniach. Pozwalają szybko i sprawnie, a przy tym higienicznie pakować nawet bardzo duże ilości wędlin. Przeznaczone są do obróbki mięsnych wyrobów i są niezbędne na ostatnim etapie produkcji kiełbasy.

Klipsownica jest urządzeniem o dużo szerszym zastosowaniu niż tylko przy wyrobach wędliniarskich. Maszyny te można także zastosować do zamykania różnego rodzaju produktów w opakowaniach, takich jak worki, torby albo siatki. Za ich pomocą można również dokładnie zapakować owoce i warzywa, pieczywo czy nawet chemię gospodarczą.

Tego rodzaju sprzęt gastronomiczny doskonale zdaje egzamin w zakładach produkcyjnych, magazynach i hurtowniach, obiektach handlowych oraz wielu innych miejscach. Posiada wytrzymałą konstrukcję, co umożliwia regularne i codzienne użytkowanie przez wiele lat. Producenci oferują do takiego urządzenia dodatkowe akcesoria, takie jak na przykład klipsy do zamykania torebek.

Jakie są największe zalety klipsownic?

Wysokiej klasy klipsownice posiadają mocną i masywną, a także stabilną konstrukcję z antypoślizgowym spodem. Urządzenie ma gładką powierzchnię wykonaną ze stali, dzięki czemu jest łatwe w utrzymaniu czystości i higieniczne podczas pracy. Działa precyzyjnie i szybko, a także bezawaryjnie w trybie seryjnym.

Klipsownica za pomocą pokrętła ze śrubą blokującą umożliwia regulację siły zacisku. W ten sposób można dobrać odpowiednią moc zacisku zgodnie z grubością, wielkością i rodzajem osłonki, worka czy siatki.

Kolejną zaletą klipsownicy jest długi ergonomiczny uchwyt i mocny system zaciskania. Ponadto urządzenie ma duży zapas przestrzeni roboczej i doskonale sprawdza się zarówno przy pracy z małymi, jak i dużymi przedmiotami.

Maszyna jest również łatwa w przenoszeniu, a także umożliwia przykręcenie na stałe do blatu roboczego. Na koniec warto dodać, że sprzęt podczas użytkowania pracuje cicho.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów