Wczytuję dane...

Mieszarki ręczne

W gastronomii stosuje się mieszarki ręczne oraz elektryczne. Zaletą urządzeń ręcznych jest brak konieczności zasilania energią elektryczną, a zatem możliwość użycia nawet w warunkach nietypowych. Wśród atutów rozwiązań ręcznych należy także wymienić prostotę mechanizmu i brak jakichkolwiek skomplikowanych elementów elektronicznych oraz niską cenę. Z kolei mieszarki elektryczne nie wymagają bezpośredniego uczestnictwa człowieka w procesie mieszania składników, oszczędzają więc czas.

Mieszarki ręczne do mięs

Ręczne mieszarki do mięs dostępne w naszej ofercie mają pojemność od 10 do nawet 60 l. Mniejsze modele wyposażone są w pojedynczą oś z mieszadłami, natomiast większe mogą mieć jedną lub dwie osie, co ułatwia dokładne mieszanie w przypadku dużych pojemności.

Mieszarki mogą być wyposażone w stałą komorę mieszania, albo w uchylną, która ułatwia wyładowanie zawartości. Osie dostępnych w naszym sklepie mieszarek obracają się w dwie strony, najczęściej dzięki mechanizmom łożyskowym. Dzięki temu ręczne mieszanie dużych ilości farszu jest stosunkowo łatwe.

Mieszarki elektryczne do farszu

Elektryczne mieszarki do mięs dostępne w naszej ofercie osiągają pojemność nawet do 70l i wyposażone są zwykle w 4 kółka (2 z nich posiadają hamulec). Wszystkie elementy mieszarek, które mają styczność z żywnością, wykonane są ze stali nierdzewnej.

Mieszarki zasilane są napięciem 230 V i wyposażone w standardową wtyczkę, co oznacza, że można je podłączyć do zwykłego gniazdka elektrycznego. Urządzenia mają możliwość regulacji prędkości obrotów osi.

Mieszarki ze stałą dzieżą

Mieszarki ze stałą dzieżą są wykorzystywane nie tylko do mieszania mięs, ale również do innych celów. Wyposażone w spiralne mieszadło, nadają się również do wyrabiania ciast . Oferowane przez nas urządzenia wyposażone są w dzieże o pojemności od 10 do nawet ponad 40 l i pozwalają na pracę z różnymi prędkościami.

Mieszarki zaopatrzone są w nóżki lub kółka z hamulcami, oraz zasilane są napięciem 230 V, dzięki czemu można je podłączyć do zwykłego gniazdka elektrycznego.

Mieszarki z dzieżą ruchomą

Ruchoma dzieża mieszarek ułatwia wydobycie zawartości i pozwala na mycie mechaniczne. Wśród modeli dostępnych w naszym sklepie znajdują się mieszarki spiralne, ale także z wymiennymi mieszadłami, wyposażone zarówno w mieszadło planetarne, płaskie, jak i hak do wyrabiania ciasta.

Dzieże mają pojemności od mniej niż 10 do nawet 40 l, a urządzenia zaopatrzone są w kółka z hamulcami lub nóżki. Wszystkie modele mają regulowaną prędkość pracy i wymagają zasilania elektrycznego napięciem 230 V. Wyposażone w zintegrowany przewód z wtyczką, mogą być podłączone do zwykłego gniazdka kuchennego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów