Wczytuję dane...

Stoły robocze

Markowe stoły nierdzewne

W ofercie naszej hurtowni można znaleźć najwyższej jakości stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Szeroki wybór stołów o różnych parametrach sprawia, że klienci mogą dostosować instalację do własnych potrzeb.

Rodzaje stołów nierdzewnych

Nasza oferta obejmuje kilka rodzajów wysokiej klasy stołów:

  • centralny stół roboczy ze stali nierdzewnej - markowe rozwiązanie firmy Yato, dostępne w wersji z półką lub bez; tego rodzaju stół ze stali nierdzewnej dostępny jest w kilku wymiarach (w tym 800 x 600 x H850 mm, 100 x 600 x H850 mm i innych);

  • przyścienny stół roboczy ze stali nierdzewnej - dostępne są rozwiązania kilku producentów (w tym Yato i Hendi); tego rodzaju stół ze stali nierdzewnej jest dostępny w wersji jednolitej lub skręcany, z półkami lub bez, w różnych wymiarach dostosowanych do potrzeb klientów.

Parametry stołów stalowych

Oferowane przez nas stoły ze stali nierdzewnej są wykonane z surowca najwyższej klasy, co potwierdzone jest odpowiednimi atestami i gwarancjami produktów. Wszystkie rodzaje stołów są łatwe w czyszczeniu i odporne na działanie środków chemicznych. Niektóre stoły ze stali nierdzewnej są dostępne w wersji składanej lub z innymi dodatkowymi elementami. Nasze stoły ze stali nierdzewnej doskonale dopełniają cateringi i kuchnie profesjonalne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów