Wczytuję dane...

Fontanny czekoladowe

Wyjątkowe i eleganckie uroczystości, takie jak śluby, wykwintne urodziny lub bankiety nie mogą obyć się bez pełnej słodyczy wydobywającej się z każdej czekoladowej fontanny. Z pewnością uwielbia ją większość z nas. Jej niesamowity smak pobudza hormony szczęścia, co gwarantuje udaną imprezę. Oferowane przez nasz sklep internetowy fontanny czekoladowe to niskie ceny połączone z wysoką jakością. Wyprodukowane z najwyższej jakości stali szlachetnej zabezpieczają przed absorpcją zapachu z wykorzystanego produktu, uodparniają na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Prosta konstrukcja ułatwia utrzymanie ich w czystości.
Profesjonalne fontanny czekoladowe to kilkupiętrowe wodospady zapewniające wspaniały widok, zachęcający do spożycia. Kilka kilogramów pojemności umożliwia stworzenie fontanny nie tylko z czekolady, ale również z sosów, syropów lub płynnego sera. Każda fontanna zawiera specjalny przełącznik, który reguluje temperaturę od 30 do 110 stopni, gwarantując niezastyganie produktu i jednolitość konsystencji. Jest to specjalistyczne i ciche urządzenie gastronomiczne, z którego powinna skorzystać każda firma cateringowa.

Nasz sklep online prezentuje Państwu pokaźną ofertę różnorodnych fontann czekoladowych, z których mogą Państwo stworzyć własną aranżację każdej uroczystości. Każda z nich różni się ilością pięter, jak również pojemnością i czasem pracy. Niektóre z nich zostały wzbogacone pierścieniami z podświetleniem RGB, które można regulować za pomocą pilota oraz wykorzystać do ustawienia talerzyków deserowych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów