Wczytuję dane...

Pompy ogrodowe

Pompa do wody przeznaczona jest do szybkiego i wydajnego pompowania wody czystej i brudnej. Nie tylko pomaga w pracach ogrodniczych, takich jak podlewanie ogrodu lub trawnika, opróżnianie basenu, stawu czy zbiornika na deszczówkę, ale również w wielu innych zadaniach. Solidne wykonanie, odporność na czynniki zewnętrzne w tym wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne sprawiają, że pompa jest niezastąpionym elementem wyposażenia w każdym domu. Docenią ją również profesjonaliści zajmujący się pielęgnacją zieleni. Sprzęt oferowany w naszym sklepie charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i łatwością obsługi.

Uniwersalna pompa do wody — wydajność i wygoda!

Oprócz prac ogrodniczych pompa zanurzeniowa dostępna w naszym sklepie idealnie nadaje się do odwadniania zalanych piwnic czy garaży. Uszczelniony mocny silnik sprawdza się w pracy pod wodą i zapewnia bardzo wysoki przepływ. Optymalne parametry techniczne (wysokość słupa wody i głębokość pracy) ułatwiają pompowanie wody ze studni głębinowych lub pomieszczeń położonych nisko. Długi przewód zasilający pozwala na swobodne przenoszenie urządzenia.

Pompy samozasysające ze zbiornikami o dużej pojemności posłużą do zaopatrywania w wodę domów jednorodzinnych, domków letniskowych i altan. Wydajny silnik, który zapewnia szeroki zakres mocy wody, pozwala nawadniać duże obszary. System ochrony przed przegrzaniem sprawia, że ​​użytkowanie pompy jest bezpieczne.

Łatwe w użyciu pompy ogrodowe

Automatyczna obsługa pomp znacznie zwiększa komfort pracy, ponieważ urządzenie nie wymaga stałego nadzoru ze strony użytkownika. Sprzęt automatycznie włączy się, gdy poziom wody podniesie się (w przypadku pomp głębinowych) lub spadnie ciśnienie (w przypadku hydroforów). Jest to możliwe – w zależności od modelu – dzięki przełącznikowi ciśnieniowemu czy pływakowemu.

Pompa do wody brudnej — idealny sposób na zanieczyszczenia

Wśród zestawów pomp zatapialnych wyróżniają się również pompy do brudnej wody. Służą one do przepompowywania lub zanieczyszczonej wody np. z piwnic, wykopów czy szamb. Pompa do wody brudnej to urządzenie, które z pewnością nie jest wrażliwe na zanieczyszczenia i może pompować wodę zanieczyszczoną osadami lub innymi substancjami. Droższa pompa zanurzeniowa wyposażona może być w dodatkowy rozdrabniacz, dzięki któremu nie ulega zapchaniu. Podobnie jak pompy do wody czystej, jednostki te są wyposażone w wyłącznik pływakowy zapobiegający pracy na sucho oraz wyłącznik termiczny chroniący silnik przed przegrzaniem. Warto mieć na uwadze, że dla pomp do wody brudnej producent zawsze określa maksymalną średnicę zanieczyszczeń.


Jeśli szukasz niezawodnego, trwałego sprzętu
ogrodniczego do domu lub firmy zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Znajdziesz w niej oprócz sprzętu firmy Hillvert również inne znane marki, w tym narzędzia wielofunkcyjne, opalarki czy piły tarczowe. Staramy się, aby wszystkie artykuły dostępne na naszej stronie spełniały najwyższe standardy jakości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów