Wczytuję dane...

Frytownice Elektryczne

Polecamy Państwa uwadze frytownice elektryczne, które stanowią profesjonalne wyposażenie obiektów gastronomicznych: restauracji, jak i lokali typu fast food. Opracowane z myślą o wielokrotnym i intensywnym użytkowaniu, posiadają praktyczne rozwiązania technologiczne, ułatwiające i usprawniające codzienne obowiązki. Po pierwsze frytownice elektryczne wykonane są z wysokiej klasy stali nierdzewnej, spełniającej wymogi standardów bezpieczeństwa żywności oraz higieny pracy. Materiał zabezpiecza przed powstawaniem rdzy, a ponadto łatwo go utrzymać w czystości. Praktyczne uchwyty pozwalają na szybkie oraz bezpieczne obsługiwanie urządzenia oraz sprawną wymianę przygotowanych produktów na kolejne, wymagające smażenia. Większość produktów posiada zautomatyzowane programy, które powodują przyspieszenie momentu osiągnięcia wymaganej temperatury. Każdy natomiast wyposażony jest w termostat, który utrzymuje optymalny poziom temperatury, konieczny do prawidłowej pracy. Termostaty posiadają możliwość regulacji, co gwarantuje możliwość dopasowania stopnia smażenia do własnych potrzeb.
Nasz sklep internetowy oferuje frytownice dysponujące programem  Zimnej Strefy na dnie. System powoduje, że znajdujące się na spodzie pozostałości żywności nie przypalają się, co chroni przed nieprzyjemnym zapachem w kuchni oraz trudną do usunięcia spalenizną.
Wszystkie produkty dostępne są online, dlatego każdy z nich posiada szczegółowy opis, zawierający ogólne dane oraz parametry techniczne, a także ceny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów